Johnny Depp, Amber Heard Deneme Kazanmasının Ortasında TikTok’a Katıldı


François G. Durand/Getty Images

Karar okunduğunda çalışma yükümlülükleri nedeniyle Birleşik Krallık’ta bulunan Depp, “Ve altı yıl sonra jüri bana hayatımı geri verdi. Gerçekten çok alçakgönüllüyüm” dedi. “En başından beri, bu davayı açmanın amacı, sonucu ne olursa olsun gerçeği ortaya çıkarmaktı. Doğruyu söylemek, çocuklarıma ve beni desteklemekte kararlı olan herkese borçlu olduğum bir şeydi. Sonunda bunu başardığımı bilerek huzur içinde.”

Virginia’daki bir jüri, Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdi, ancak davaya başkanlık eden yargıç daha sonra cezai tazminatı eyaletin yasal sınırı olan 350.000 dolara indirdi ve toplam tazminatın yaklaşık 10.4 milyon dolar olmasını sağladı. Daha önce “çevrimiçi karalama kampanyası” iddiasıyla Depp’e 100 milyon dolarlık bir karşı dava açan Heard, 2 milyon dolarlık tazminata hükmedildi.

Heard’ın avukatı, Elaine Charlson Bredehoftgeçtiğimiz günlerde müvekkilinin “kesinlikle” jürinin kararına itiraz etmeyi planladığını söyledi.

Bredehoft, “Bunun için mükemmel gerekçeleri var” dedi. Bugün 2 Haziran’da “İçeri gelmeyen çok fazla kanıt vardı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333652/johnny-depp-joins-tiktok-amid-amber-heard-trial-win?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel