Johnny Depp, Amber Heard Davasının Ardından Grup Turu İçin Tekrar Bir Araya Geliyor


“Johnny’nin bugünkü büyük galibiyetinden dolayı gururlu ve mutlu” diye yazdı. “Hiçbir şeyden şüphe etmedik, her zaman gerçeği biliyorduk ve gerçeğin galip geleceğini… Bugün hayatını geri aldığın için tebrikler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!”

tek bu değil sallanan Virginia jürisinin Heard’ı kendisine iftira atmakla sorumlu tutmasının ardından, Depp’e yaklaşık 10.4 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verildi. Hollywood Vampires turuna ek olarak, Johnny ayrıca yeni bir albüm duyurdu. Jeff Beck bu aydan daha erken.

Kararı beklerken, Edward Makaseller star da Mayıs’ta sürpriz bir performans için sahnede Jeff’e katıldı. İkili yorumlarını yaptı John Lennon1970’lerin hiti “Isolation”ın yanı sıra Marvin Gaye“Neler Oluyor” ve Jimi Hendrix“Küçük Kanat”.

ile 2018 röportajında GardiyanDepp, bir grupta performans gösterme sevgisini ekrandaki rollerine “tamamen farklı bir hayvan” olarak nitelendirdi.

“Normalde alamadığım bundan ne alıyorum? Anlıyorum!” çıkışa söyledi. “Bu adamlarla sahneye çıktığımda, çocukken hissettiğim bu duygu. Özgürlüktür. Filmlerde birileri size her zaman ne yapmanız gerektiğini söyler ama burada günlük işimin izin vermediği özgürlüğe sahibim.” . En önemlisi, gerçekten çok eğlenceli.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335450/johnny-depp-reuniting-with-the-hollywood-vampires-for-tour-after-amber-heard-trial?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel