Johnny Depp, 2 Milyon Dolarlık Amber Heard Kararına İtiraz Etmek İçin Dosyalar – Hollywood Life


Johnny Depp


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evelyn Hockstein/AP/Shutterstock

Takip etmek kehribar duydumeski temyiz dosyası Johnny Deppaleyhindeki 15 milyon dolarlık karar, Karayip Korsanları star kendine has bir itirazla alkışladı. Amber, Johnny’ye karşı açtığı karşı davada 2 milyon dolar kazandı ve Edward Makaseller aktör ayrıca bu çok daha küçük ödülü geri çekiyor. tarafından elde edilen belgeler başına HollywoodYaşamJohnny temyiz başvurusunu 22 Temmuz Cuma günü Virginia, Fairfax County’deki Virginia Temyiz Mahkemesi’ne sundu.

Johnny Depp
Johnny Depp (Evelyn Hockstein/AP/Shutterstock)

Haber, 21 Temmuz Perşembe günü, avukatların su adamı 36 yaşındaki güzellik, Johnny’nin kendisine karşı açtığı rezil iftira davasında resmen temyiz başvurusunda bulundu. tarafından elde edilen kağıt başına HLAmber, gazetede bir başyazı yazarken eski kocasının kariyerini sabote etmekten suçlu olduğunu belirten karara itiraz etmeye çalışıyor. Washington Post kendini aile içi şiddeti temsil eden bir “kamu figürü” olarak tanımlıyor. Amber, köşe yazısında Johnny’nin adını hiç vermedi. bu Ed Wood Star daha önce, Amber’i ezici bir çoğunlukla halk mahkemesinde kötü adam olarak gösteren, son derece kamuya açık bir davada 10 milyon dolar tazminat ve 5 milyon dolar cezai tazminat aldı.

“Mahkemenin Birinci Değişikliğe uygun adil ve adil bir kararı engelleyen hatalar yaptığına inanıyoruz” HL Amber’ın sözcüsünden. “Bu nedenle karara itiraz ediyoruz. Bugünkü dosyalamanın Twitter şenlik ateşlerini ateşleyeceğinin farkında olsak da, hem adaleti hem de adaleti sağlamak için atmamız gereken adımlar var.” Amber’in tüm davayı mistrial tarafından atılması yönündeki hareketi 13 Temmuz’da reddedildi.

Amber yargıca sormuştu Penney Azkarat Yanlış bir jüri üyesinin oturduğunu ve nihayetinde aktrisin hakaret davasındaki kaderinin mühürlenmesine yardımcı olduğunu iddia ederek davayı atmak. Bu arada, Johnny’nin duruşmadan hemen sonraki ifadesi, “Jüri bana hayatımı geri verdi” dedi.

Bu, oyuncunun ilk temyiz başvurusu değil. İngiltere’deki hakaret davasında dramatik bir kaybın ardından GüneşJohnny, kendisini “karı döven” olarak nitelendirdiği için dava açtığı Kasım 2020’de temyize gitti. Ancak, Yargıç Andrew Nicol Sunulan kanıtlara göre, Amber’e karşı iddia edilen 14 aile içi şiddet olayının 12’sinin kendi görüşüne göre gerçekleştiğine dair orijinal kararını onaylayarak tekrar aleyhine karar verdi.

Kararda, “Birinci derece mahkemesinin (özellikle benim gibi sözlü delilleri dinlemiş olan bir mahkemenin) elde ettiği bulgular nadiren temyizde itiraza açıktır” dedi. “Her halükarda, önerilen temyiz gerekçelerinin makul bir başarı ihtimali olduğunu düşünmüyorum (ve temyiz gerekçeleri prensipte veya hukuken hata yaptığımı ileri sürdüğü sürece durum da böyledir) ve bazı temyize gitme izninin verilmesi için başka bir zorlayıcı sebep.”

Johnny sonunda filmdeki rolünden istifa etmek zorunda kaldı. Fantastik Canavarlar kaybın ardından franchise.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/johnny-depp-files-to-appeal-2m-amber-heard-verdict/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir