John Travolta’nın Doğum Günü Planları Jet Set Gezisiyle Yeni Zirvelere Ulaşıyor


John Travolta‘ nin doğum günü planları bizim istediğimiz planlardır.

bu Gres aktör ve kızı Ella Blue Travolta– merhum karısıyla paylaştığı kişi Kelly Preston– 69. yaş gününü dünyayı dolaşan bir tarzda Las Vegas’a yaptığı bir geziyle kutladı.

18 Şubat’ta doğan John, gösterişli kaçamağın görüntülerini paylaştı. Instagram’da, kendisi ve 22 yaşındaki Ella’nın diğer aile ve arkadaşlarla birlikte özel bir jete binerken siyah kravatlı kıyafetleri içinde çekilmiş kliplerini içeren. Jetin içinde grup, Vegas’a inmeden önce akşam yemeği yedi.

Vegas’a yaptıkları yolculuk onlar için ne sakladı? Akşamdan yayınlanan kliplerde görüldüğü gibi, John bir kumarhanede canlı müzik ve zar atmanın keyfini çıkardı. Ayrıca bir akrobasi gösterisine katıldı ve gecesini çikolatalı bir doğum günü pastasıyla süsledi.

“Doğum günümde en sevdiğim çocukluk havayolu posterimi hayata geçirmek istedim!” John, 22 Şubat gönderisine altyazı ekledi. “İşte başlıyoruz! Yaşasın Las Vegas!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365927/john-travolta-s-birthday-plans-reach-new-heights-with-jet-set-adventure-alongside-daughter-ella?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir