John Travolta ve Uma Thurman Oscar’larda ‘Ucuz Roman’ Dansını Yeniden Yaratıyor – Hollywood Life


Ayak oyunu oynamak! Uma ve John, 94. Oscar Ödülleri’nde birlikte rol aldıkları Samuel L. Jackson ile sahnedeyken boogie’yi ortaya çıkardılar.

Pulp Fiction yıldızlar Uma Thurman ve John Travolta 27 Mart Pazar günü 94. Yıllık Akademi Ödüllerinde filmin 27. yıl dönümünü kutlamak için dans ayakkabılarını giydiler. Quentin Tarantino Filmin en ikonik anlarında ikili biraz dans edip fast food sohbeti yaptı.

John ve Uma, başrol oyuncusu olurken bir saniyeliğine footsie oynadı Samuel L.Jackson durup seyretti. “Bazı oyuncular tüm çekim boyunca karakterde kalıyor ve bazıları, yani, hiç gitmesine izin vermiyorlar,” dedi yardımcı yıldızlarını yiyip bitirerek.

Uma, Los Angeles’ta bir gangsterin karısıyla yolları kesişen iki tetikçiyi konu alan filme bir baş hareketi daha ekledi. “Belki daha sonra 5 dolarlık bir milkshake içeriz,” diye merak ederken, John, “Peynirli bir krakere ne dersin?” diye sordu. Yıldız Savaşları aktör Sammy etkilenmedi, ancak seyirciye “Ucuz Roman bir başyapıttı, ancak bu ikisi bunun bir dans yarışmasıyla ilgili olduğunu düşünüyor” dedi.

Uma Thurman, Samuel L. Jackson, John Travolta
Uma Thurman, Samuel L. Jackson ve John Travolta, ‘Ucuz Roman’ın 27. yıl dönümünü Oscar törenlerinde mini bir buluşma ile kutladılar. (Chris Pizzello/AP/Shutterstock

Üçlü daha sonra dikkatlerini Sam’in taşıdığı, kült klasiğin merkezindeki imrenilen, gizemli çantaya ürkütücü bir şekilde benzeyen bir evrak çantasına çevirdi. Ama içeriğini açıklamadan önce, filmde asla olmayan bir şey, yıldız, En İyi Erkek Oyuncu zarfını doğrudan evrak çantasından çıkardı.

Uma, John ve Sam, hepsi Oscar adaylığı kazandı Pulp Fiction roller. Film ayrıca En İyi Film dalında aday gösterildi ve yönetmen Quentin’e En İyi Orijinal Senaryo ödülünü kazandırdı.

John Travolta ve Uma Thurman Oscar'larda 'Ucuz Roman' Dansını Yeniden Yaratıyor – Hollywood Life
Yardımcı yıldızlar 1994 Quentin Tarantino filminden bazı ikonik dans hareketlerini hızla yeniden yarattılar. (Everett Koleksiyonu)

Samuel geçenlerde bir röportajda çekingenliğini yansıttı. Pazar Zamanları Jackson, 1991’deki performansını da şöyle tanımlıyor: “Bunu kazanmalıydım,” dedi. Orman Ateşi ödüllere layık. Marvel yıldızı, “Ama, Oscar çekinizdeki virgülün yerini değiştirmez, mesele kıçları koltuğa oturtmakla ilgilidir ve ben bunu yapmakla iyi iş çıkardım,” diye devam etti Marvel yıldızı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/john-travolta-uma-thurman-recreate-pulp-fiction-dance-oscars-2022/

Yorum yapın