John Travolta, Oscar 2023’te Olivia Newton-John’u Ağlayarak Onurlandırdı


John Travolta sonsuza dek umutsuzca merhumuna bağlı kalacak Gres ortak yıldız, Olivia Newton-John.

Oyuncu, “Anısına” bölümünü tanıtırken gözle görülür şekilde duygusaldı. 2023 Oscarları 10 Mart’ta. Los Angeles’taki Dolby Theatre’da sahnede duran Travolta’nın gözleri dolmaya başladı ve kalabalığa şöyle dedi: “Bu sektörde, yaşamak için sevdiğimiz şeyi yapma gibi ender bir lükse sahibiz ve bazen, bunu sevdiğimiz insanlarla yapmak.”

Devam etti, “Bu gece, topluluğumuzun geçen yılki çalışmalarının ve başarılarının bir kutlaması olduğundan, hayatlarını zanaatlarına adayan kaybettiğimiz kişileri kutlamamız çok uygun.”

“Ölçülemez katkılarını” kabul eden Travolta, “her birinin bizi paylaşan ve bilgilendiren bireysel ve silinmez bir iz bıraktığını” övdü.

Gözyaşlarını tutan Travolta daha sonra, Ağustos 2022’de 73 yaşında vefat eden Newton-John’a merhum aktrise atıfta bulunarak ince bir baş selamı verdi. Gres “Umutsuzca Sana Adanmış” şarkısını dinle.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367438/john-travolta-s-emotional-oscars-2023-nod-to-olivia-newton-john-will-bring-a-tear-to-your-eye?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir