John Travolta, Ölümünden Sonra Kirstie Alley’in Yasını Tutuyor – Hollywood Life


John Travolta, Ölümünden Sonra Kirstie Alley'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: TriStar Resimleri / Everett Koleksiyonu

John Travolta yakın arkadaşı ve eski rol arkadaşına haraç ödedi Kirstie Sokağı 68 yaşındaki aktör, “Kirstie şimdiye kadar sahip olduğum en özel ilişkilerden biriydi” paylaşımında bulundu. Instagram aracılığıyla 5 Aralık Pazartesi günü. Gres simgesi, Kirstie’nin çarpıcı bir cazibe çekimi ve birlikte çiftin samimi hali de dahil olmak üzere birkaç eski fotoğrafa altyazı ekledi. “Seni seviyorum Kirstie. Birbirimizi tekrar göreceğimizi biliyorum” diye de duygusal paylaşımda bulundu.

John Travolta, Ölümünden Sonra Kirstie Alley'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life
John Travolta, Kirstie Alley’e saygılarını sunar. (Instagram/John Travolta)

John ve Kirstie’nin 1989’un ikonik romantik komedisinde çalışırken başlayan uzun süreli bir dostluğu vardı. Bak Kim Konuşuyorgişede 297 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Filmde Kirstie, hamile kalan kariyer odaklı muhasebeci Mollie Jensen’i oynuyor. George SegalAlbert’in karakteri. Hamileliğin ortasında en iyi arkadaş olur ve ardından John’un canlandırdığı taksi şoförü James ile romantik bir ilişki kurar. Bruce Willis aynı zamanda içinde Amy Heckerling filmi konuşan yeni doğan bebeği Mikey’nin sesi olarak yönetti. Film, 1990’lar da dahil olmak üzere iki devam filmi üretti. Bakın Kim Konuşuyor? ve 1993’ler Bakın Şimdi Konuşan.

John Travolta, Ölümünden Sonra Kirstie Alley'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life
Kirstie Alley ve John Travolta, aynı zamanda iki devam filminin de çekildiği 1989 yapımı ‘Look Who’s Talking’ filminde rol aldı. (TriStar Resimleri / Everett Koleksiyonu)

İkisi, on yıllar boyunca yakın arkadaş kaldılar ve John, Kirstie’yi ilk sezonunda bile destekledi. Yıldızlarla Dans 2011’de (2015’te bir kez daha yarıştı). bu Cumartesi gecesi harareti aktör aslında Kirstie’nin partneriyle foxtrotunun koreografisini yapmasına yardım etti. Maksim Çmerkovskiy, önceden bantlanmış bir bölümde şovda bir kamera hücresi yapıyor. Daha önceki bir bölümde Manolo Blahnik ayakkabısının bir aksilik sırasında uçması üzerine yakın arkadaşına dans için “bir spor ayakkabı denemesini” komik bir şekilde önerdi.

Kirstie’nin ölümü, kanserle özel bir savaşın ardından John’un görevinden sadece birkaç dakika önce doğrulandı. Üzücü açıklamayı çocukları yaptı William Stevenson30 ve Lillie Stevenson, 28, annelerinin sosyal medyası aracılığıyla – kanserin “yakın zamanda keşfedildiğini” belirtti. “En yakın ailesi tarafından kuşatılmıştı ve büyük bir güçle savaştı, bize onun hiç bitmeyen yaşama sevincinden ve onu bekleyen maceralardan emin olmamızı sağladı” diye eklediler. Eski kocası Parker Stevenson ile paylaştığı çocukları da “Moffitt Kanser Merkezi’ndeki inanılmaz doktor ve hemşire ekibine bakımları için minnettar olduklarını” söyledi ve annelerini “inanılmaz, şiddetli ve sevgi dolu bir anne” olarak tanımladı. ”

Rolüyle ün kazanan Kirstie Şerefe, 1983’ten 1987’ye kadar ikinci evliliği olan Parker ile evlendi. O da evlendi Bob Sokağı 1970’den 1977’ye kadar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/05/john-travolta-mourns-kirstie-alley-death-tribute/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir