John Travolta, Olivia Newton-John’u ‘Anısına’ 2023 Oscar’ları İçin Onurlandırdı – Hollywood Life


John Travolta


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Lenny Kravitz58, 12 Mart’ta 95. Akademi Ödülleri’nde ‘Anısına’ saygı duruşunda bulunarak Oscar seyircisini sessiz bıraktı. Lenny’nin güzel performansı geçen yıl kaybettiğimiz yıldızları onurlandırdı. Olivia Newton-John. Olivia’nın Gres ortak yıldız John Travolta aslında “Anısına” bölümünü tanıttı ve Ağustos 2022’de 73 yaşında meme kanseriyle on yıllarca süren bir savaşın ardından ölen Olivia’ya atıfta bulunurken gözyaşlarına boğuldu. John, “Kalbimize dokundular, bizi gülümsettiler ve her zaman umutsuzca sadık kalacağımız sevgili dostlar oldular” dedi ve seyircilerden bir alkış aldı.

John Travolta
John Travolta 2023 Oscar’larında (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Lenny piyano çaldı ve onurlandırılanların görüntüleri seyircilerin önünde ekranda parlarken şarkı söyledi. Olivia onurlandırılan ilk kişiydi. İkonik aktris Ağustos 2022’de öldüğünde Hollywood’un tamamı yastaydı. Olivia’nın ölümünden bir ay sonra John, Olivia’nın 74. doğum gününü “You’re the One That I Want” şarkısını söylerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak kutladı. 1978 yapımı filmin sonu. John, “Doğum Günün Kutlu Olsun, Olivia’m,” diye yazdı.

John Travolta
John Travolta ve Olivia Newton-John (Fotoğraf: Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Bu, Lenny’nin Oscar’larda ilk kez sahne almasıydı. “Anısına” segmentine liderlik etmek üzere seçilmek, sektördeki herkes için büyük bir anlaşma. Müzik grubu geçen yıl Örnekler “Anısına” haraç gerçekleştirdi. Bundan önce, Stevie Wonder Ve Billie Eilish sırasıyla 2021 Oscar’larında ve 2020 Oscar’larında “In Memoriam” haraçını seslendirdi.

Bu yıl Akademi Ödülleri’nde performans sergileyen başka büyük yıldızlar da var. Rihanna “Lift Me Up” şarkısını seslendirecek. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda En İyi Orijinal Şarkı dalında aday gösterilen film müziği. Ayrıca, Sofya Carson Ve Diane Warren Tell It Like A Woman’dan “Alkış”ı söyleyecek; David Byrne, Stephanie Hsu Ve Son Lux “This Is A Life” şarkısını seslendirecek. Her Şey Her Yerde Aynı Anda; Ve Rahul Sipligunj Ve Kaala Bhairava “Naatu Naatu” şarkısını söyleyecek RRR; Ve Lady Gaga onu gerçekleştirecek Top Gun: Maverick marşı “Elimi Tut.”

2023 Akademi Ödülleri, geçtiğimiz yılın en iyi filmlerini onurlandırıyor. Bu yılın en büyük adaylarından bazıları şunlardır: Austin Butler, Brendan Fraser, Cate BlanchettVe michelle yeoh. Tüm filmlerin dışında, Herşey Her Yerde Hepsi Bir Arada En İyi Yönetmen ve En İyi Film dahil 11 adaylıkla en çok adaylığı aldı. Inisherin’in Banshees’i Ve Batı cephesinde her şey sakin her biri dokuz adayla en çok ikinci adaylık için berabere kaldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/12/john-travolta-olivia-newton-john-in-memoriam-oscars-2023-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir