John Travolta Babalar Günü İçin Çocukları Sarıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


john travolta


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Silpa/UPI/Shutterstock

John Travolta iki çocuğu da katıldı ella22 ve Bünyamin, 11, Babalar Günü’nde. John, Instagram’da bir slayt gösterisi yayınladı ve çocukları özel bir uçakta birbirlerine sarıldılar.

John, fotoğrafları “Baba olmak bir ayrıcalıktır. sizi seviyorum bebeklerim Herkesin Babalar Günü kutlu olsun.” İlk fotoğrafta, yan tarafa baktıklarında Benjamin’e sarıldı. İkinci fotoğrafta, o, Ella ve Benjamin kameraya gülümsediler.

John her zaman çocuklarının fotoğraflarını ve videolarını sosyal medyada yayınlıyor. John’un merhum karısından üç çocuğu vardı. Kelly Preston’ın fotoğrafı.2020 yılında vefat etti. Çift, birlikte üç çocuğu paylaştı – jet2009 yılında vefat ettiğinde 16 yaşında olan Ella ve Benjamin.

Nisan ayında Jett’in doğum günüydü ve John, kendisinin ve oğlunun siyah beyaz bir fotoğrafını paylaştı ve şu notu yazdı: “Sevgili İskelem, seni kelimelerin söyleyebileceğinden çok daha fazla özlüyorum. Ben her gün seni düşünüyorum. Doğum günün kutlu olsun. Sevgiler, baban.”

Jett’in doğum gününden birkaç gün önce Ella’nın doğum günüydü ve John, ikisinin İngiltere’de ikindi çayı içerken çekilmiş tatlı bir videosuyla ona bir saygı duruşunda bulundu. Videoyu tatlı bir başlıkla yayınladı, “Doğum günün kutlu olsun canım Ella! Seni çok seviyorum. İngiltere’de kutlamak için ikindi çayı içiyoruz ve ayrıca Frederick Forsyth’in her zaman sevdiğim bir kitabına dayanan ‘Çoban’ adlı kısa bir film çekmek için buradayım.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/john-travolta-cuddles-kids-fathers-day-photos/

Yorum yapın

SMM Panel