John Stamos, Kelly Rizzo’nun Yardımıyla Bob Saget’i Nasıl Onurlandıracak?


John Stamos onurlandırmaya devam ediyor Bob Sagetmirası.

12 Haziran’da gerçekleşecek olan Eleştirmenlerin Seçimi Gerçek TV Ödülleri sırasında, aktör, birlikte rol aldığı geç rol arkadaşına saygılarını sunmaya hazırlanıyor. Dolu ev ve devam serisi Fuller Evi. Nasıl yani? Stamos, Saget’in karısını takdim edecek kel rizzo komedyenin eğlence endüstrisindeki onlarca yıllık kariyerini tanıyan Etki Ödülü ile.

Komedi ikilisinin ev sahipliğinde gerçekleşen ödül töreninde sahne alması planlanan diğer sunucular Sklar KardeşlerDahil etmek Kathy Griffin, Padma Lakshmi, Chrishell Durağı, Carrie Ann Inaba, Garcelle Beauvais ve Alan Tudyk.

2018’de Saget, daha sonra NPACT Etki Ödülleri olarak adlandırılan ödül töreninde sunuculuk görevlerini üstlendi. Etkinlik ilk olarak yayın, kablolu yayın ve akış platformlarında kurgusal olmayan, senaryosuz ve gerçeklik programcılığındaki mükemmelliği tanımak için oluşturuldu.

Saget’in ölümünden sonra aldığı ödül haberi, ölümünden yaklaşık altı ay sonra gelir. Saget, Ponte Vedra Plajı’nda bir stand-up komedi setini sergiledikten bir gün sonra, 9 Ocak’ta Florida’daki bir otel odasında ölü bulundu. Ailesi daha sonra aktörün muhtemelen “kafasının arkasını bir şeye çarptıktan sonra, hiçbir şey düşünmeyip uyuduktan” sonra öldüğünü paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333766/how-john-stamos-will-honor-bob-saget-with-help-from-kelly-rizzo?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel