John Stamos, Bob Saget’in Ona Verdiği Kalp Eriten Babalık Tavsiyesini Hatırladı


John Stamos merhumla ilgili sıcak anılarla dolu Bob Saget.

bu Dolu ev şap özel olarak E ile paylaşılır! Haber, oğlunu karşıladıktan kısa bir süre sonra komedyenden aldığı tatlı babalık tavsiyelerinden biri. billy karısıyla Caitlin McHugh 2018’de. Stamos, o sırada erkek bebeğine beklendiği kadar “yakın olmadığı” konusunda endişelendiğini ve Saget’in bazı hikmetli sözlerle içeri girmesini istediğini hatırladı.

“Hayatım boyunca bir çocuk istedim. Nasıl oluyor da kendimi bağlı hissetmiyorum?” aktör, 13 Mayıs’ta Best Buddies 6. Yıllık Anneler Kutlaması etkinliğine katılırken uzun süredir arkadaşına sorduğunu hatırladı. “‘Sana ilk güldüğü zamana kadar bekle’ dedi.”

Ve şimdi 5 yaşında olan Billy ile o zamandan beri “en iyi arkadaşlar” olduklarını söyleyen Stamos’a göre Saget tam burnunun ucundaydı.

2022’de 65 yaşında ölen stand-up komedyenini ekledi, “Keşke etrafta olsaydı da oğlumun ne kadar komik olduğunu görseydi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374753/john-stamos-shares-the-heart-melting-fatherhood-advice-bob-saget-gave-him-about-son-billy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir