John McBride ve Daha Fazlası Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Martina ve John McBride, 1988’den beri mutlu bir şekilde evliler ve inanılmaz bir bağı paylaşıyorlar. Country şarkıcısının kalbini çalan adam ve aralarındaki bağlantı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Martina McGelin55 ve John McGelin country müziğin en ilham verici çiftlerinden biridir. Şarkıcı ve 34 yıllık kocası, unutulmaz deneyimlerle ve inanılmaz bir bağla dolu sevgi dolu bir yaşam sürdüler. 1988’de evlenmekten üç kızlarını birlikte geçirdikleri süre boyunca karşılamaya kadar, bu muhabbet kuşları bir aileyi güçlü tutmak için gereken bağlılığı ve sıkı çalışmayı biliyorlar.

“İş gerektirir. Hepsi sadece parkta bir yürüyüş değil. [But] Harika bir ilişkimiz var,” dedi John, Martina ile yaptığı bir röportajda çizme Mayıs 2020’de. “O benim en iyi arkadaşım. O benim partnerim… Tüm arkadaşlarımı Kansas’tan bir çiftlik kızı/rock yıldızı bulmaya ve onunla evlenmeye teşvik ediyorum.”

Martina McBride, John McBride
Martina McBride ve John McBride önceki bir etkinlikte. (Rick Diamond/Shutterstock)

John ve onun Martina ile olan tatlı evliliği hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz!

John McBride Yaşamak İçin Ne Yapar?

Martina gibi John’un da müzik endüstrisinde bir kariyeri var ama o bir şarkıcı değil. Yetenekli adam ses mühendisi olarak çalışıyor ve karısıyla birlikte Nashville, TN’deki Blackbird Studios’un kurucu ortağı. Stüdyo 2002 yılında açıldı ve internet sitesi John için bir “rüyanın gerçekleşmesi” olarak listeler.

Web sitesinde, “John için gerçekten bir rüya gerçek oluyor, Blackbird her türden sanatçının sığınak, ilham ve dünyanın en iyi teçhizatıyla dolu özel bir alan bulabileceği bir cennettir” diyor. “John’un kariyeri, evin önünde canlı ses miksajı yapmaktan Garth Brooks için prodüksiyon yönetimine ve Martina McBride’ın son üç stüdyo albümünün mühendisliğine kadar 20 yılı aşkın bir süredir.”

Martina ve John Nasıl Tanıştı?

Martina, John ile o sırada grubuyla prova yapmak için kiraladığı bir prova alanında tanıştı. John, yaşadığı depodaki alanın kiracısıydı ve grubunun orada müzik yapmak için uygun olmadığını kabul etmesine rağmen, John’u tanıdı ve gerisi tarih oldu.

“İşte burada, grubumun bir araya gelmemesi için omzunda ağlıyordum ve ‘Bu adama aşığım’ diye düşündüm. Bu çılgınca. Bir depoda yaşıyor’,” Martina tole İnsanlar 1998 yılında.

Evlendikten sonra John, Martina hala country müzik endüstrisine girmeye çalışırken rekor bir anlaşma yapmasına yardım etti. Demosunu bir RCA Records yöneticisine vererek 1992’de büyük çıkışını sağladı.

Düğünleri Nasıldı?

2012’de Martina, John ile olan düğününü anımsadı ve yıllar önce olmasına rağmen her şeyi “mükemmel” olarak hatırlayabildiğini söyledi. “O kadar çok var ki [memories]. Annem ve ablamla kahvaltıya gidiyoruz. Babamla koridorda yürüyoruz. Öpücük” dedi İnsanlar. “Yeni Bayan McBride olarak koridordan aşağı inmek!”

Martina ve John’un Kaç Çocuğu Var?

Martina McBride, John McBride
Martina McBride ve John McBride, üç kızıyla birlikte. (Sipa/Shutterstock)

Martina ve John birlikte üç kızı paylaşıyorlar. Onların en yaşlısı, Delaney22 Aralık 1994’te doğdu, ortanca çocukları, Emma29 Mart 1998’de doğdu ve en küçükleri, ava20 Haziran 2005 tarihinde doğdu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/martina-mcbride-husband-4702271/

Yorum yapın

SMM Panel