John Legend ve Chrissy Teigen, Luna’nın Disney’deki 6. Doğum Günü’nü Kutladılar


Sadece prenses tedavisi: John efsanesi ve karısı Chrissy Teigen ünlü kızı ayKraliyet modasında 6. doğum günü.

Eski spor resimli 36 yaşındaki model, en büyük çocuğu Luna’nın 14 Nisan’da California’daki Disneyland’deki büyük gününden video ve fotoğraflar paylaştı. Videolardan birinde Luna, filmden Prenses Jasmine gibi giyinmiş bir meyve tabağı tutarken görülüyor. Alaaddin.

Chrissy, Chip ‘n Dale ve Pluto da dahil olmak üzere birkaç Disney karakteri, yemeğiyle yürümeye çalışırken Luna’nın yanından geçerken videonun yanına “Lollllll” yazdı.

Başka bir görüntüde Chrissy, 43 yaşındaki John’u omuzlarında Luna ile yürürken kısa kollu çiçekli bir gömlek giyerken yakaladı. Anne, kocasının ne kadar “iyi” olduğunu göstermek için şaka yollu “Disneyland’in Dilfleri” sayfasını etiketledi. Çift aynı zamanda oğulun ebeveyni Mil3.

“All of Me” şarkıcısı, Luna’nın büyük gününü anmak için 14 Nisan’da Instagram’da tatlı bir atlıkarınca paylaştı. Hareketlerden birinde, Luna bir çift boks eldiveni giyerken ellerini kaldırdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327490/john-legend-and-chrissy-teigen-celebrate-daughter-luna-s-6th-birthday-with-disneyland-outing?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın