John Legend, Trump Desteğinden Sonra Kanye West ile Dostluk Üzerine Konuştu – Hollywood Life


Kanye Batı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dave Allocca/Starpix/Shutterstock

Bir dostluk arasında gelen siyaseti duymak sürpriz değil. John efsanesi ile arkadaşlığı hakkında açıldı Kanye Batı yaralandıktan sonra donda rapçi alenen desteklenen eski Başkan Donald Trump. R&B yıldızı, CNN’deki bir görünüm sırasında ikisinin “eski kadar arkadaş olmadıklarını” açıkladı. Balta Dosyaları podcast, 4 Ağustos Perşembe günü.

ev sahibi ne zaman David Axelrod 43 yaşındaki John’a 45 yaşındaki Kanye ile olan arkadaşlığını sorduğunda, “All Of Me” şarkı yazarı siyasetin araya girdiğini itiraf etti. “Dürüstçe düşünüyorum çünkü göreve aday olması ve Trump’ı desteklemesi konusunda kamuoyu önünde anlaşamadık. Sanırım dostluğumuzu dürüstçe sürdürmek bizim için çok fazla oldu” diye açıkladı.

John Legend, Trump Desteğinden Sonra Kanye West ile Dostluk Üzerine Konuştu – Hollywood Life
Kanye ve John 2006’da birlikte gülümsüyorlar. (Dave Allocca/Starpix/Shutterstock)

John, Ye’nin Oval Ofis için 2020 kampanyasını onaylamamış gibi görünüyordu, aralarında gerçekten bir takoz yaratan şeydi. “Amerika Birleşik Devletleri Başkanlığı adaylığını desteklemediğim için üzgündü” dedi. “Bundan memnun değildi ve o zamandan beri gerçekten yakın olmadık.”

John ve Kanye’nin birlikte uzun bir işbirliği geçmişi var. John’un ilk rekoru Kaldırılmak 2004 yılında Yeezy’nin GOOD Music etiketiyle piyasaya sürüldü ve rapçi ortak çalışan olarak listeleniyor. John ayrıca, Kanye’nin 2010 yılındaki “Blame Game” adlı parçasında kendi rekorundan da yer aldı. Benim Güzel Karanlık Bükülmüş Fantazim.

Rapçi ve şarkıcının bir zamanlar ne kadar yakın olduğu göz önüne alındığında, podcast sunucusu John’a insanların Kanye hakkında tam olarak ne anlamadığını sordu, ancak gördüğünüzün elde ettiğiniz şey olduğunu kabul etti. “Kim olduğu ve zihinsel sağlıkla mücadelesi konusunda çok açıktı. Dürüst olmak gerekirse, çok gerçek” dedi. “Bence onun hakkında insanların anlamadığı pek bir şey yok. Görüşleri, mücadeleleri, uğraştığı her şey konusunda oldukça açık sözlüydü ve onunla gördüğünüz şeyin hemen hemen aynı olduğunu hissediyorum. Özelde, toplum içinde olduğundan tamamen ayrı bir insanmış gibi hissetmiyorum. Bence gerçek Kanye’yi herkesin içinde görüyorsunuz.”

John Legend, Trump Desteğinden Sonra Kanye West ile Dostluk Üzerine Konuştu – Hollywood Life
Kanye ve John, 2015 VMA’larında sahneyi paylaşıyor. (Matt Sayles/Invision/AP/Shutterstock)

John’un duyguları, 2020’deki bir röportaj sırasında yaptığı benzer bir yorumu tekrarladı. Pazar Zamanları. Grammy ödüllü oyuncu, Kanye’ye hala “sevgisi” olmasına rağmen, onunla ilişkisini uzaklaştırdığını açıkladı. “Biz asla en yakın arkadaş olmadık,” dedi, ikisinin birden ayrıldığını açıklamadan önce.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/john-legend-friendship-kanye-west-trump/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir