John Legend, Kanye West ile Neden Artık İyi Arkadaş Olmadığını Açıkladı


John efsanesi dostluğunun nerede olduğunu temizledi Kanye Batı duruyor.

İkisi oldukça yakınken, “All of Me” şarkıcısı Kanye’nin eski karısıyla düğününde bile performans sergiledi. kim KardashianJohn onların “eskiden arkadaş olmadıklarını” paylaştı.

Düşüşlerinin ardındaki nedene gelince, John, Kanye’nin 2020 seçimlerinde cumhurbaşkanlığı yarışına ve rapçinin eski Başkan’a verdiği desteğe atıfta bulundu. Donald Trump.

John, 4 Ağustos’ta yayınlanan bölümünde, “Dürüst olmak gerekirse, onun göreve adaylığı ve Trump’ı desteklemesi konusunda kamuoyunda aynı fikirde olmadığımızı düşünüyorum, bence dostluğumuzu sürdürmek bizim için çok fazla oldu” dedi. Balta Dosyaları dijital ses dosyası. Anlaşılabilir nedenlerle Amerika Birleşik Devletleri başkanlığına adaylığını desteklemediğim için üzgündü” dedi.

Ses koç, “Ve o zamandan beri gerçekten yakın olmadık” dedi. Ancak şu anki mesafelerine rağmen, John, Kanye’nin zamanında arkadaş olarak sahip olmasının, kariyerinde hızlı bir başarı elde etme konusunda yardımcı olduğunu açıkladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341002/john-legend-shares-the-real-reason-his-friendship-with-kanye-west-ended?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir