John Legend In Memoriam İçin Yeni Şarkısı ‘Pieces’ Emmy Ödülleri’nde Seslendirdi – Hollywood Life


John Legend In Memoriam İçin Yeni Şarkısı 'Pieces' Emmy Ödülleri'nde Seslendirdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chelsea Lauren / Shutterstock

EGOT kazananı John efsanesi 2022 Emmy Ödülleri için sahneye çıktı, piyanosunun başına oturdu ve yeni albümünden ‘Pieces’ şarkısının ilk canlı performansını seslendirdi. Efsane. Anını akıllıca seçti ve şarkıyı törenin In Memoriam segmenti için fon olarak seslendirdi.

John Legend In Memoriam İçin Yeni Şarkısı 'Pieces' Emmy Ödülleri'nde Seslendirdi – Hollywood Life
Chelsea Lauren/Shutterstock

Emmy’nin bu yıl haraç ödediği yıldızlar ve yetenekler arasında televizyonun ilk hanımefendisi de vardı. Betty Beyaz, Seks ve Şehir yıldızı Willie Garson, Yıldız Savaşları efsane Nichelle Nichols, Amerika’nın babası Bob Saget, James Caan, Gilbert Gottfried, Louis Anderson, Anne Hecheve efsanevi Sidney Poitier.

John’un şarkısı, güzel karısının da aralarında bulunduğu kalabalık tarafından alkışlandı. Chrissy Teigen. 36 yaşındaki hamile anne, bebeğini tüm teşhir eden uzun kollu, metalik pembe desenli bir elbiseyi salladı ve muhteşem görünüyordu.

John’un şarkıyı söylemesi neredeyse gerçekleşmedi. Emmy’nin baş yapımcısı Reginald “Reggie” Hudlin önceki Perşembe günü düzenlediği basın toplantısında “Normalde böyle bir durumda yeni bir şarkı yapmazdık” dedi. “Hızla çılgın bir coşkuya dönüşen bir şüpheyle dinledik. Bu inanılmaz güçlü hareketli bir şarkı.”

Geçen yıl, Leon Bridges ve Jon Batiste, Bridges şarkısının hareketli, bağlantısız bir versiyonuyla bir araya geldi. Yıldızlar gibi kayıplarla dolu bir yıldı Larry King, Alex Trebek, Cicely Tyson, Ed Asnerve Michael K. Williams hepsi hatırlandı. Ondan önceki yıl, O Prince’in “Nothing Compares 2 U” oyununun dokunaklı bir yorumunu yaptı, gösteri gibi sevilen kişiliklerin hayatlarını ve miraslarını kutladı Regis Philbin ve Naya Rivera.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/john-legend-emmys-in-memoriam-performance-pieces/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir