John Cena’nın Kısa Etek ve Yüksek Topuklu Ayakkabıları Film Setinde Görülmesi Gerekenler


Onun John Cena sanki onu daha önce hiç görmemişsin gibi.

10 Şubat’ta aktör, komedi filminin setinde karavanına yürürken siyah bir tişört, kısa siyah beyaz kareli etek, yüksek, siyah çoraplar ve siyah, bağcıklı patiklerle fotoğraflandı. Ricky Stanicky Melbourne, Avustralya’da. İki gün önce, WWE Onur Listesi, mim benzeri makyaj, düğmeli ince çizgili beyaz bir gömlek ve kırmızı ve sarı çoraplar ve siyah ayakkabılarla eşleştirilmiş uzun şort üzerine bol, siyah bir yelek ile sette görüldü.

Cena’nın yıldızları Peter Farrellygibi oyuncularla birlikte yönetmenlik yaptı. zac efron, Jermaine Fowler Ve William H.Macy. Film, gençken bir şakanın ardından yanlışlıkla bir evi yakan ve ardından olayı gerçekte var olmayan Ricky Stanicky adlı bir kişiye yükleyen üç arkadaş hakkındadır. Sonraki 20 yıl boyunca başka durumlardan kurtulmak için onu günah keçisi olarak kullandıktan sonra, eşleri şüphelenmeye başlar ve bu yüzden Stanicky’yi oynaması için bir oyuncu tutarlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364669/john-cena-s-short-skirt-and-high-heels-look-on-movie-set-is-a-must-see?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir