John Britton’a Ne Oldu? – Hollywood’un Hayatı


Connie Britton'ın kırmızı halısı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

  • Connie Britton, en büyük şovlardan bazılarında çalışmış olan Emmy adayı bir aktris.
  • Üniversite aşkıyla evlendi ama birlikteliği sadece dört yıl sürdü.
  • Connie aşk hayatını gizli tutmuştur ve bekar bir annedir.

Connie Britton55 yaşında, 1990’ların sonlarında süper popüler televizyon dizisinde Nikki Faber’ı oynayarak ün kazanan, Emmy’ye beş kez aday gösterilen bir aktris. Döndürme Şehri. Ayrıca önemli ölçüde rol aldı Batı kanadı NBC’nin hit dizisinde oynamadan önce Cuma gecesi ışıkları. Ancak kariyeri başlarken, boşanmak üzereydi. Connie, yatırım bankacısı ile evliydi. John Britton dört yıldır, ancak evlilik hakkında çok nadiren halka açık bir şekilde konuştu. John Britton ve Connie’nin bugünkü ilişki durumunun ne olduğu hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Connie Britton'ın kırmızı halısı
Connie Britton hayatında bir kez evlendi (Fotoğraf: Shutterstock)

John Britton’a Ne Oldu?

John Britton ve Connie prestijli Dartmouth Koleji’nde öğrenciyken tanışıp 1991’de evlendiler. Evlilik hakkında çok az şey biliniyor, çünkü evlilik tam da Connie’nin Hollywood’da adını duyurmaya başlamasıyla birlikte dağıldı. Ancak 2009’da verdiği bir röportajda, 20’li yaşlarında boşanmanın zor bir geçiş olduğunu açıkladı.

“24 yaşında evlendim. Geriye dönüp baktığımda genç görünüyor” dedi. Kırmızı Kitap erken yetişkinlik yıllarının “önemli noktaları” sorulduktan sonra. “Büyüdüm ve çok değiştim. Kesin bir vurgu T yapıyorduo Kardeşler McMullen. O filmi çekmek çok keyifliydi ve sonra Sundance Film Festivali’ni kazandık. Bu büyük kırılma anı içgüdüseldir. On yılda bir, belki de ömür boyu bir kez olur.”

20’li yaşlarının “eksileri” sorulduğunda, “Boşanmak zor. Kocam ve ben ayrıldığımızda yaklaşık 29 yaşındaydım. Sanırım çoğundan daha iyi durumdaydık çünkü gençtik ve çocuğumuz yoktu – ama boşanmak zor.”

John halkın gözünden uzak kaldı, bu yüzden onun hakkında bilinen çok az bilgi var. Ancak, bir LinkedIn Dartmouth’a katılan ve 1989’da mezun olan bir kişi için sayfa, Select Equity Group’ta eski bir portföy yöneticisi olduğunu gösteriyor. Profildeki bir bağlantı bir İnternet sitesi farklı sanat eserlerini sergiliyor ve John’u “ressam, heykeltıraş ve müzisyen” olarak tanımlıyor.

Connie Britton Bekar Anne Oldu

Boşanmadan sonra Connie oyuncu olarak çalışmaya devam etti ve yeniden evlenmedi. Aşk hayatı hakkında herkesin bildiği gibi mahrem olmuştur, ancak yeni bir aşk türü deneyimlemeye karar verdiğinde açıldı: anne olma aşkı. bu Beyaz nilüfer yıldız oğlunu evlat edindi, eyob2011 yılında Etiyopya’dan 9 aylıkken aldığı karardan bahsetti. Neler Olduğunu Canlı İzle 2021’de. “Neye bulaştığım hakkında hiçbir fikrim yoktu, bu yüzden anne olmak istediğimi bildiğim kadar ‘bunu yapabilirim’ değildi,” diye hatırladı. Andy Cohen.

“Ve aslında, annem ve babamın ikisi de üç yıl içinde vefat etmişti ve birdenbire ‘Oh, hayır’ dedim. Ailem artık yok” dedi. “Yani, bir ikiz kardeşim var ama bu büyük bir kayıptı, ailemi kaybetmek ve evlilik ilişkisi gibi hissettiren bir ilişki içinde değildim ve ben de ‘Ben neyim’ dedim. için beklemek? evlat edinmek istediğimi biliyorum. Bunu yapabilirim” diye ekledi gülerek. “Ama bu biraz yanıltıcıydı çünkü yapılması gerçekten zor bir şey olduğu ortaya çıktı, ama ben sadece herkesi bunu yapmaya teşvik ederim.”

Connie Birisiyle Çıkıyor mu?

Connie Britton ve
Connie Britton ve David E. Windsor Ekim 2021’de rahatlarken görüldü (Fotoğraf: Shutterstock)

bu Yaşayan En Şanslı Kız Oyuncu el ele tutuşup öpüşürken görüntülendi Bu biziz yazar ve yapımcı David E. Windsor Ekim 2021’de, Günlük posta. Ne zaman eşya oldukları bilinmiyor ve hala öyleler mi belli değil.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/connie-britton-husband-4870016/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir