Joey Lawrence ve Güvensiz Aktris Samantha Cope Hoş Geldin Bebeğim


Vay, Joey Lawrence yine bir kız babası!

20 Ocak’ta çiçek şap ve eşi, Güvensiz yıldız Samantha Kopebirlikte ilk çocuklarını ve üçüncü kızlarını dünyaya getirdiklerini açıkladı.

“1.16.23 ~ Dylan Gül Lawrence,” yazdılar instagram, yeni doğan bebeklerini kucaklarken çekilmiş bir fotoğrafın yanında. “Anne, baba ve ablalar sana o kadar aşıklar ki tatlı kız!”

İkisi devam etti, “Onu bu dünyaya en harika ebe ile karşıladık, herkes mutlu ve sağlıklı ve şükranla çok mutluyuz… vay be ne güzel bir yolculuk. Bu güzel yeni hayatı çevreleyen tüm devam eden sevginiz için teşekkür ederim! bebek spam’ı için bizi izlemeye devam edin xoxo.”

Joey’nin eski yardımcı yıldızlarından birkaçı tebrik mesajları paylaştı. melisa joan hart10’ların sitcom’unda onunla birlikte görünen Melisa ve Joeyüç pembe çiçek emojisi ile yorum yaptı. Stevens bile şap Christy Carlson Romano2016 yapımı filminde Joey ile birlikte rol alan ve yöneten Yeniden Noel“Ne mükemmellik!”

Baby Dylan ablalara katıldı Charleston16 ve özgürlük12— Melisa ve Joey oyuncunun önceki evliliğinden olan kızları Chandie Yawn-Nelson.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362247/joey-lawrence-and-wife-samantha-cope-welcome-first-baby-together?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir