Joey King’in Öpüşme Kabininden Neden Pişmanlığı Yok?


Joey Kral hiçbiri için burada değil öpüşme kabini iftira.

Netflix üçlemesinin ilk bölümünün yayınlanmasından bu yana birkaç yıl geçti, ancak 23 yaşındaki oyuncu, filmleri hala kalbine yakın tuttuğunu bilmenizi istiyor.

Joey, “Bu filmlerden daha fazla gurur duyamazdım” dedi. Bağımsız yeni aksiyon filmini tanıtan 3 Ağustos röportajında HIZLI TREN. “Onları çok sevdim ve bu karakteri oynamak beni mutlu etti” diyerek eleştirmenlerden gelen olumsuz eleştirilere rağmen “o filmlerden asla pişman olmayacağını” söyledi.

Joey, “Kim ne derse desin onları çok seviyorum” diye ekledi.

öpüşme kabini başrolde Joey ve öfori aktör Jacob Elordi, filmlerde aşk ilgisini oynadı. Franchise dayalı Beth Reekles‘ kitaplar, Joey’nin oynadığı Elle Evans’ı, uzun zamandır aşık olduğu ve aynı zamanda en iyi arkadaşının erkek kardeşi ile bir romantizm başlattığını bulmasının ardından, okulunun karnavalında bir öpüşme kabini işletmeye karar verir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340853/why-joey-king-has-no-regrets-over-the-kissing-booth?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir