Joe ve Melissa Gorga’nın Teresa Giudice’nin Düğününe Katılmayacağı Bildirildi – Hollywood Life


Joe ve Melissa Gorga


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Shutterstock

gibi her şey mükemmel değil Teresa Giudice, 50, koridordan aşağı yürümeye hazırlanıyor. Yeni bir rapor, kardeşinin Joe Gorga42 ve karısı (ve eski Teresa BFF Melisa Gorga), 43, düğünlere katılmayacak. Bir kaynak anlattı Sayfa Altı “davet edilirken” evli çift, Joe’nun tek kardeşinin düğününe daveti reddediyor. “Çok gergin bir ortam vardı ev hanımları finali bu haftanın başlarında çekildi,” kaynak açıklama yoluyla sunuldu, ancak başka ayrıntı verilmedi.

Joe ve Melissa Gorga
Joe ve Melissa Gorga (AFF-ABD/Shutterstock)

Teresa’nın Luis ile ortak bekarlığa veda partisinin sosyal medya fotoğrafları, Joe ve Melissa’nın resimlerini içermiyordu. Ancak bir süredir sorun demleniyordu. bu New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları Bu yılın başlarında, Melissa, Teresa ile daha önce hızlı olan arkadaşlığını kaybettiği için “suçlu olmadığını” itiraf etti.

Melissa, “Gerçekten her caddeye ulaştığımı hissediyorum” dedi. bahisler Hepsinden Bahsedin Mayıs ayında podcast. “Suçluluğum yok.” Ayrıca, görüşme sırasında bir anlaşmaya vardıktan sonra kendini “özgür” hissettiğini söyledi. RHONJ 12. sezon buluşması. “En iyi ilişkiye sahip olmadığımızı söylemek sorun değil ve bunu söylerken kendimi suçlu hissetmiyorum çünkü gerçekten çok uğraştım ve çok çabaladığımı biliyorum – kayınvalidem ve Joe için” dedi. Teresa, Melissa’ya “yakın olmadıklarını” söyledi ve Melisaa daha sonra bıçağı daha da kazdı. “Bir ilişkimiz varmış gibi numara yapmayı bırakalım. [then] çünkü herkese öyle olmadığımızı kanıtladın.”

Teresa’nın birleşme bölümünün kaydı sırasında ağabeyine sert çıkışması da yardımcı olmadı ve “beni aşağılamayı bırakmalısın” ve “bir kız kardeş gibi davran” diyerek setten ayrılmasına neden oldu. Teresa daha sonra “suçunu üstleneceğini” söyledi ve erkek kardeşine “taptığını” iddia etti, ancak son rapora göre bu yeterli görünmüyor.

Yine de gelin, düğününden önce mutlu görünüyor. nişanlısını öpüşürken görüntülendi Luis Ruelas ikisi, 5 Ağustos Cuma günü New Jersey, East Brunswick’teki Park Chateau Malikanesi’nde provaları için geldiklerinde.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/joe-melissa-gorga-reportedly-not-attending-teresa-giudice-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir