Joe Manganiello, Sofia Vergara’dan Resmi Olarak Boşanma Davası Açtı – Hollywood Life


Joe Manganiello boşanma davası açtı sofia vergara


Galeriyi görüntüle

Şimdi gerçekten bitti! iki gün sonra Sofia Vergara51 ve Joe Manganiello46, boşandıklarını doğruladı, Sihirli Mike Star tarafından elde edilen belgelere göre, esmer güzelden boşanmak için evrakları resmen verdi. HollywoodYaşamı. Joe, bölünmenin nedeni olarak standart “uzlaşmaz farklılıkları” gösterdi. HollywoodYaşamı ayrıca çiftin “7 yıllık evlilikleri boyunca biriktirdikleri varlıkları elinde tutacağını” söyleyen bir evlilik öncesi anlaşma olduğunu da doğrulayabilir.

Joe Manganiello Resmi Olarak Sofia Vergara'dan Boşanma Davası Açtı
Joe Manganiello, 19 Temmuz itibarıyla Sofia Vergara’dan boşanmak için resmi evrakları teslim etti. (Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com)

Görünmüyor ki Modern aile şap evlilik öncesi anlaşmaya itiraz etmeyi planlıyor. Joe, resmi ayrılık tarihini 2 Temmuz 2023 olarak listeledi. Her iki Hollywood A-lister’ı da boşanmada kendi yasal ücretlerinden sorumlu olacak. Joe ve Sofia, Kasım 2015’te evlendiler ve birlikte hiçbir çocuğu karşılamadılar. 51 yaşındaki oyuncunun bir oğlu var. Manolo Gonzalez Vergara, 31, önceki bir ilişkiden. İçeriden konuya yakın bir kaynak, Hollywood gönül yarasının Sofya ile evliliğini bitirmeyi seçmesinin nedenlerinden birinin, Sofya bittiğinde başka çocuk istememesi olduğunu iddia etti. Altıncı Sayfa.

Sofia ve müstakbel eşi, ayrılmalarına ilişkin ortak bir açıklama yaptı. Altıncı Sayfa 17 Temmuz’da “Zor bir kararla boşanma kararı aldık” açıklaması başladı. “Birbirini çok seven ve önemseyen iki insan olarak, hayatımızın bu yeni evresinde yol alırken mahremiyetimize saygı gösterilmesini kibarca rica ediyoruz.”

Joe Manganiello Resmi Olarak Sofia Vergara 2'den Boşanma Davası Açtı
Joe Manganiello ve Sofia Vergara Kasım 2015’te evlendiler ve 2023’te evlilikleri sona erdi. (SplashNews.com)

Bir kaynak da iddia etti Altıncı Sayfa bu, Sıcak takip yıldız ve Joe’nun ayrılması, son dakika haberinden önce çok yakındı. İçeriden biri bu hafta başlarında, “Sofía ve Joe bir süredir ayrı büyüyorlar ve geleceklerini düşünmek için birbirlerinden biraz uzaklaşıyorlar” dedi. HollywoodYaşamı o sırada her ikisinin de temsilcilerine ulaştı, ancak hemen bir yanıt alamadı. 46 yaşındaki Sofia ile evlenmeden önce Sofia adında bir adamla evliydi. Joe Gonzalez 1991’den 1993’e kadar.

Karamsar haberlere rağmen Sofia, evliliğinin sona ermesinin ortasında İtalya’da yaşıyor. Bir dizi paylaştıktan sonra cızırtılı fotoğraflar 17 Temmuz’da mavi bir tanga mayoyla, eski sevgilisi Modern aile ortak yıldız, Julie Bowen Columbia yerlisine desteğini paylaşmak için yorumlara gitti. “Bu, bekar ve [flame emoji] 53 yaşındaki, bir dizi kırmızı kalp emojisiyle birlikte kaleme alındı. Sofia, tek parça mayoyu sallarken ve İtalya’da bir çatıda uzanırken tamamen rahatsız görünüyordu. “Tatilin son günleri! Çok ateşliyken bile seni seviyorum Ravello!!!”, yazının başlığında fışkırdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/joe-manganiello-files-divorce-sofia-vergara/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir