Joe Manganiello Boşanma Nedeniyle Sofia Vergara’dan Çocuk İstiyor Olabilir – Hollywood Life


Joe Manganiello, çocukların sofia vergara'dan boşanmasını istedi


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Aralarındaki boşanma dramı Sofia Vergara51 ve Joe Manganiello, 46, daha yeni başladı! hemen arkasından Sihirli Mike yıldızı, evliliğini resmen sona erdirmek için evrakları dolduruyor Modern aile şap, bir Temmuz 20 Altıncı Sayfa Rapor, eski çiftin çocuk sahibi olma konusunda anlaşmazlıkları olduğunu iddia etti. Outlet’in içinden biri, Joe’nun “her zaman baba olmak istediğini” ve “bu duyguların yalnızca son yıllarda yoğunlaştığını” iddia etti.

Joe Manganiello, çocukları Sofía Vergara'dan boşanmak istedi
Joe Manganiello, 19 Temmuz 2023’te Sofia Vergara’dan boşanma davası açtı. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Tabloid, 2015’te evlendiklerinde Sofia’nın mesele hakkında ne hissettiğinin “belirsiz” olduğunu iddia etse de, “o sırada buna açık olabileceğini” iddia ettiler. Esmer güzellik, tek oğlu için gururlu bir anne. Manolo Gonzalez Vergara31 yaşındaki eski eşiyle birlikte misafir ettiği, Joe Gonzalez. tarafından elde edilen belgelerde HollywoodYaşamıJoe, 19 Temmuz’da evliliğini bitirmek için başvuruda bulundu ve “uzlaşmaz farklılıklardan” söz etti. Bu “farklılıklar”ın “bölünmenin gerçek nedeni” olduğu bildiriliyor. Altıncı Sayfakaynağı. Joe’nun ekibi şu anda raporlara yanıt vermiyor, Sofia’nın ekibi ise hemen yanıt vermedi.

Dahası, içeriden biri, boşanma sebeplerinde “sadakatsizlik” veya “başka insanlara ilgi” olmadığını iddia etti. Sofia ve 46 yaşındaki ortak açıklama yaptı Altıncı Sayfa 17 Temmuz’da ayrılıklarının kasvetli haberini duyurmak için. Eski aşk kuşlarının notu, “Zor bir boşanma kararı aldık” diye başladı. “Birbirini çok seven ve önemseyen iki insan olarak, hayatımızın bu yeni evresinde yol alırken mahremiyetimize saygı gösterilmesini kibarca rica ediyoruz.”

HL tarafından elde edilen belgelerde, Joe’nun ayrılma tarihi olarak 2 Temmuz 2023’ü kaydettiği doğrulandı. Ek olarak, A listesindekilerin bir evlilik öncesi sözleşmesi olduğu ve boşanma işlemleri sırasında her birinin kendi yasal ücretlerinden sorumlu olacakları doğrulandı. Belgeler ayrıca “tarafların Evlilik Öncesi Anlaşması tarafından zorunlu kılınan her bir tarafın ek ayrı mülk varlıkları ve yükümlülükleri” olduğunu ortaya çıkardı. Sofia ve müstakbel eski kocası, varlıklarını evlilik öncesi anlaşmalarına göre bölecekler.

Yukarıda bahsedildiği gibi, 51 yaşındaki Joe ve Kasım 2015’te evlendiler, ancak hiçbir çocuğu birlikte karşılamadılar. Son yıllarda Sofia, eski nişanlısıyla girdiği hukuk savaşında zafere ulaştı. Nick Loeb, “döndürmek” istediği iki donmuş embriyonun üzerinde. Mahkemeler, Mart 2021’de onun lehine karar verdi ve başına, onlar üzerinde “velayet hakları” verdi. İNSANLAR. 2011’de Sofya konuştu Kırmızı Kitap Dergisi genç bir anne olmakla ilgili. “Genç bir çocuğa sahip olmanın harika olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlarım şimdi çocuk sahibi olacak birini bulamadıklarında paniğe kapılıyor. Benim için asla böyle olmadı çünkü çocuğum zaten vardı!” dedi o sırada.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/joe-manganiello-wanted-kids-sofia-vergara-divorce/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir