Joe Jonas ve Sophie Turner’ın Oscar Randevu Gecesi İçin Enayi Olacaksınız


Joe Jonas Ve Sophie Turner kırmızı halıyı yakıyorlar Oscar’lar gece.

Kızlarını paylaşan çift Willa2 ve adını henüz açıklamadıkları 7 aylık bir kız bebek, 2023’te bir ebeveyn gecesinin tadını çıkardı. Gösteriş Fuarı 12 Mart’ta Oscar Partisi. Bazı büyük gotik hisler yayan, Jonas Kardeşler şarkıcı ve Game of Thrones aktris, fotoğraflar için poz verirken baştan aşağı siyahlar içinde mükemmel bir şekilde koordine oldu.

Bu vesileyle, Joe saten yakalı ve çiçek işlemeli kadife bir takım elbise salladı. Bu sırada Sophie, kristal detaylı uzun bir pelerinin olduğu şeffaf bir Louis Vuitton elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Göz alıcı randevu geceleri, Sophie’den iki hafta sonra gelir. 27. yaş gününü kutladı. Joe, 21 Şubat’ta mum ışığında bir akşam yemeğinde samimi bir BeReal fotoğrafıyla özel kilometre taşını kutladı ve Instagram’da şöyle yazdı: “Seninle @sophiet daha fazla gerçek olmak için. Doğum Günün Kutlu Olsun.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367776/you-ll-be-a-sucker-for-joe-jonas-and-sophie-turner-s-matching-goth-looks-at-oscars-after-party?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir