Joe Jonas ve Hamile Sophie Turner ‘The Staircase’ Prömiyerinde Sarılırlar – Hollywood Life


Joe Jonas, Sophie Turner


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Joe Jonas32 ve sophie turner26, son halka göründükleri sırada birbirlerine olan hayranlıklarını sergilediler. İkinci çocuğuna hamile olan şarkıcı ve oyuncu kırmızı halıya çıktı. Merdiven 3 Mayıs’ta New York’ta prömiyer yaptı ve birlikte gülümseyip poz verirken kucaklaştı. Kendilerine çok yakışan ve her zamankinden daha çok aşık görünen siyah kıyafetler giyiyorlardı.

Joe Jonas, Sophie Turner
Joe Jonas ve Sophie Turner ‘The Staircase’ galasında. (Deklanşör)

Joe’nun kıyafeti yeşil, gümüş ve siyah desenli üst ve siyah pantolon üzerine siyah bir ceket içeriyordu. Ayrıca siyah parlak ayakkabılar giydi ve biraz sakalı gösterdi. Sophie, bebek yumruğunun üzerine siyah bir blazer elbise ve kırmızı eldivenler giymişti. Görünümüne siyah askılı topuklu ayakkabılar ve kalın bir altın kolye ekledi ve kırmızı buklelerini indirdi.

Joe Jonas, Sophie Turner
Joe Jonas ve Sophie Turner şık görünüyor. (Deklanşör)

Aynı gün Merdiven galası, zaten bir yaşındaki kızı paylaşan Sophie Willa Joe ile, bir fotoğraf çekimi ve röportaj yoluyla hamileliğini resmi olarak doğrulamak için manşetlerde bulundu. Elle İngiltere dergi. Haziran sayısında, büyüyen bebek yumruğunu kucağına alıp poz verirken “Hayat benim için bundan ibaret – gelecek nesli yetiştirmek” dedi. “Hayattaki en güzel şey, kızımın güçlendiğini görmek. Aileyi genişleteceğimiz için çok heyecanlıyız. Bu gelmiş geçmiş en iyi nimettir.”

Onaylanmadan önce Sophie, 2022 Şubat’ında Joe ile Los Angeles’ta bir gezintiye çıkarken bebek yumruğunu tanıttı. Yürüyüşte siyah deri bir ceket ve mavi eşofman altında büyük boy mavi bir kapüşonlu giydi ve siyah çizmeler ekledi. Yürüyüşün fotoğraflarının viral hale gelmesinden hemen sonra spekülasyonlar ortaya çıksa da, muhabbet kuşları akşama kadar işleri sessiz tuttu. Elle İngiltere sorun.

Konuda hamileliğini doğrulamanın yanı sıra, gururlu anne kızı Willa’dan ve hamileliğe nasıl tepki verdiğinden bahsetti. “Midemimi gösterip ‘Orada ne var?’ diyeceğim. Ve gidecek, ‘Bebeğim’” diye açıkladı. “Bence göbeğin bir bebek olduğunu düşünüyor ve bunun adı bu. Ama normalden çok daha yapışkan, bu yüzden bir fikri olduğunu düşünüyorum. Her zaman annesini istiyor – kendi bölgesini talep ediyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/joe-jonas-pregnant-sophie-turner-pda-the-staircase-premiere-pics/

Yorum yapın