Joe Jonas, Taylor Swift Diss İddiasına Göre Şarkı Sözlerini Değiştirdi: Video – Hollywood Life


Joe Jonas, Taylor Swift Diss İddiasına Göre Şarkı Sözlerini Değiştirdi: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Öncelikle, Taylor Swift baltayı gömdü Katy Perry. Şimdi, öyle görünüyor ki o ve Joe Jonas birbirleriyle “havalı”. 4 Haziran gösterisi sırasında Jonas Kardeşler’ 32 yaşındaki Las Vegas’ta ikamet eden Joe, şarkı sözlerini birçok Swift hayranının incelikli bir diss parçası olarak yorumladığı “Much Better” olarak değiştirdi. “Joe Jonas, YEARS’ta geçen gece ilk kez ‘Much Better’ı seslendirdi ve şarkı sözü, onun nasıl büyüdüğünü göstermek için ‘şimdi süper yıldızlarla işim bitti’ yerine ‘şimdi süper yıldızlarla rahatım’ olarak değiştirildi ve Taylor Swift ile tekrar arkadaş oldum ve bunun üstesinden gelemiyorum” diye tweet attı çılgın bir Swiftie.

Başka bir hayran da o anı videoya çekti ve internette paylaştı. “Bu BÜYÜME!” hayran yazdı. Orijinal şarkı sözleri şöyle: “Kalp kırma konusunda bir itibarım var / Artık süper yıldızlarla işim bitti / Ve gitarındaki tüm gözyaşları / Acı değilim.” Çizgiler – 2009’daki şarkıdan alındı Çizgiler, Asmalar ve Deneme Süreleri —Uzun zamandır Joe’nun 2008’de Taylor ile olan kısa süreli romantizmiyle ilişkilendirilmiştir. Benzer şekilde, Taylor “Forever & Always”de bu genç aşka duyduğu hayal kırıklıklarını kendi ağzından dışa vurmuştur. Korkusuz albüm.

Ayrılmalarından bu yana geçen on yılda, Joe ve Taylor’ın ilişkisi Swift mitolojisinin bir parçası haline geldi. Hikaye ilerledikçe Taylor’dan bir telefon görüşmesiyle ayrıldı ve Taylor, 2008’deki bir görünüm sırasında Joe’yu patlattı. Ellen DeGeneres Gösterisi. Taylor, 2019’daki bir görünümde şunu söylerdi: Ellen hareketin “çok fazla” olduğunu ve kendisinin “18 yaşında olduğunu” söyledi. Şimdi buna gülüyoruz, ama bu çok konuşulmuştu… oradaki sadece genç şeyler.”

Joe Jonas, Taylor Swift Diss İddiasına Göre Şarkı Sözlerini Değiştirdi: Video – Hollywood Life
(Matt Baron/Shutterstock)

Joe, “İyi hissettirdi,” dedi. Lorraine özür hakkında sorulduğunda 2019’da göster. “Muhtemelen gençken kendimi oldukça kötü hissettiğim bir şey, ama günün sonunda hayatıma devam etmiş gibiyim. Taylor’ın hayatına devam ettiğinden eminim ve bu iyi hissettiriyor ve hepimiz arkadaşız ve her şey yolunda. Çok gençtik.”

Taylor daha sonra görünüşe göre 2020’lerde bu ilişkiye atıfta bulunacaktı. folklor. “Invisible String” şarkısında, “Soğuk baltamın çeliğiydi öğütmek için/Kalbimi kıran çocuklar için/Şimdi bebeklerine hediyeler gönderiyorum” diyor. Sıra Joe’nun ardından geldi ve sophie turner ilk çocuklarını beklediklerini duyurdu. 25 yaşındaki Joe ve Sophie daha sonra törene katılacaktı. Cumartesi gecesi canlı Taylor’ın programdaki “All Too Well”in 10 dakikalık versiyonunun performansının ardından L’Avenue at Saks’ta parti sonrası parti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/joe-jonas-changes-lyrics-taylor-swift-diss-song-video/

Yorum yapın

SMM Panel