Joe Jonas, Jonas Brothers’ın Yeni Albümüyle İlgili Büyük Güncellemeyi Açıkladı


Biz bunun için bir “Enayi”yiz Jonas Kardeşler haberler.

Cuma günü bu yeni müzikte JoBros hayranları tünelin sonundaki ışığı görüyor. Grup, 23 Eylül’de bir stüdyoda bir fotoğraf yayınladı. Instagram, “Yeni albüm yapmak” başlığıyla. Sanki bu yeterince heyecan verici değilmiş gibi, Joe Jonas “Albümü bitirdin demek istiyorsun” yorumunu yaptığında bir mikrofon düşüşü sağladı. Sevinç çığlıkları!

Hayranlar, Joe’nun albümün bittiğine veya Jonas Brothers’ın hesabının üzerinde çalışıldığını söylediğine inanıp inanmayacağını bilemeden gönderideki yorumlarda çıldırdı.

Yeni albüm, üçlünün 2019’dan bu yana ilk yeni albümü olacak. Mutluluk Başlar. Bu albüm listelerde 1 numaradan giriş yaptı. İlan panosu 414.000 adet satılan 200 grafik. Albüm, grubun listelerde ilk sırada yer alan üçüncü ilk albümüydü. göre İlan panosu.

Daha yakın zamanda, Eylül 2021’de “Who’s in Your Head” single’ını çıkardılar ve 2022 Las Vegas’taki rezidanslarını tamamladılar.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347768/joe-jonas-reveals-major-update-about-the-jonas-brothers-next-album?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir