Joe Giudice Kızları, Gia, Gabriella, Milania ve Audriana ile Bağlanıyor – Hollywood Life


Joe Giudice


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jeff Daly/Invision/AP/Shutterstock

Joe Giudice50 yaşındaki kızları, kızlarıyla değerli zamanlarını paylaşıyor ve Instagram’da onlardan bazı fotoğraf ve klipler paylaştı. Sevecen baba, İtalya’nın Roma kentinde dört çocuğuyla birlikte anların bir montajını içeren bir video yayınladı. Gia21, Gabriella18, Milania16 ve Audriana13, 29 Haziran. Aile ziyaret sırasında yaptıkları bazı etkinlikleri gösterirken, müzik eşliğinde yapılan paylaşımda.

Bir fotoğrafta Joe’nun gülümsüyor ve dışarıdaki kızlarla poz verirken arka planda muhteşem bir Roma manzarası görülüyor. Diğerleri onları benzer şekilde bir balkonda ve göz alıcı noktalarda poz verirken gösteriyor. Kliplerden bazıları, Roma’yı tarihi bir yer haline getirmeye yardımcı olan müzelere ve heykellere yapılan ziyaretleri yakaladı.

Joe, kızlarıyla yeniden bir araya geldiği için çok mutlu görünen takipçilerinden çok sayıda yorumla karşılanan gönderiye “Roma 🇮🇷” başlığını attı. Bir takipçi “Güzel aile”, bir takipçisi ise “Çocukların olduğu için çok mutluyum. İtalya’da ABD’den daha iyisin.” Diğerleri kalp emojisi bıraktı ve videoyu “havalı” olarak nitelendirdi.

Teresa Giudice, Çocuklar
Teresa Giudice, önceki bir etkinlikte iki kızı ve Joe Giudice’nin kızlarıyla birlikte. ( Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock)

Joe’nun kızlarıyla yaptığı son sosyal medya paylaşımı, eski karısına asıldığı için manşetlere çıktıktan iki hafta sonra geldi. Teresa Giudice‘in müstakbel baldızı bir Instagram fotoğrafına yaptığı yorumda. Fotoğraf Teresa tarafından yayınlandı ve nişanlısıyla mutlu bir şekilde poz verdiğini gösterdi. Luis “Louie” Ruelas‘ İki kız kardeş, veronika ve Jennifer. “Uzun olan evli mi?” Joe, fotoğrafa yaptığı yorumda sordu.

Joe, Teresa ile 2020’de boşandığından beri aşkı toplum içinde aramaktan hiç çekinmedi. Teresa’nın müstakbel baldızı hakkındaki yorumuna ek olarak, bir bikinili fotoğrafa “seksi” yorumunu yaptı. Teresa’nın arkadaşı Dolores Katanya Aralık 2021’de. Ancak ondan önce flört ediyordu. Daniela Fittipaldi 2021’in sonlarında ayrılmadan önce bir yıl boyunca ve ailesiyle daha fazla zaman geçirmek istediğini itiraf etti.

Joe’nun ailesine odaklanması ana öncelik olabilir, çünkü kızlarının yaşadığı ABD’den dolandırıcılık suçlamalarıyla karşı karşıya kaldıktan sonra 2019’da İtalya’ya sınır dışı edildi. “Şu anda çok işim var ve bir ilişki için zamanım yok” dedi. İnsanlar Daniela ile ayrıldıktan sonra. “Dürüst olmak gerekirse şu anda bir ilişki için zamanım veya boş alanım yok. Ailemi görebilmek için daha çok çalışmaya ve ABD’ye geri dönmeye odaklandım.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/joe-giudice-daughters-gia-gabriella-milania-audriana-rome-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir