Jodie Turner-Smith Yeni Videoda Sütyen Üstü ve Bikini Altıyla Dans Ediyor – Hollywood Life


Jodie Turner-Smith Yeni Videoda Sütyen Üstü ve Bikini Altıyla Dans Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Jodie Turner-Smith hareketlerini sergilemeyi seviyor! Aynı zamanda oyuncuyla evli olan oyuncu Joshua JacksonÇarşamba günü Instagram hikayelerinde seksi ve eğlenceli bir video paylaştı. burada görebileceğiniz resimler ve videolar. Güzel, video için beyaz kırpılmış bir sutyen üstünü ve cılız siyah külotunu salladı, müzikle dans ederken tonlu karın bölgesini ve muhteşem örgülerini gösterdi.

Jodie Turner-Smith, Joshua Jackson

Joshua ve Jodie kesinlikle aşk alevlerini canlı tutuyorlar! 28 Nisan’da yayınlanan başka bir Instagram fotoğrafında Jodie, çiftin hala derinden aşık olduğunu kanıtlamak için romantik bir siyah-beyaz öpüşme fotoğrafını paylaştı. Günlük posta. 35 yaşındaki Jodie, 2021 mini dizisine doğrudan bir saygı duruşu niteliğindeki güzel fotoğraf kabini çekimlerinde bir inci “B” Kolye ve kolye taktı Anne Boleyn.

43 yaşındaki Joshua, bir çekimde yüzünü sevgiyle kucakladı ve diğerinde öpmek için onu sevgiyle kendine çekti. Jodie, romantik fırfırlı bir elbise giydiği ve açıklama gözlüğü taktığı için bacaklarını Joshua’nın kucağına atmış gibi görünüyordu.

Jodie Turner-Smith, Joshua Jackson
Jodie Turner-Smith ve Joshua Jackson (Shutterstock).

O Dawson’s Creek alum kocası, rahat havasını beyaz klasik düğmeli bir gömlekle eşleştirdi. Fotoğraflar, Batı Hollywood’daki sıcak nokta Soho House’da çok rahat bir fotoğraf kabininde çekildi. Günlük posta.

bupişmanlık duymadan Aktris ayrıca Instagram hikayelerine bir video klip yayınladı, bu videoda kendini ve Joshua’yı yavaş bir sürüş sırasında el ele tutuşurlarken gösterdi. Kısa klipte büyük boy kırmızı bir kazak ve yuvarlak güneş gözlüğü takmış, kucağında klasik bir Gucci çantası ve arka planda The Carpenters’ın “Biz Daha Yeni Başladık”ı çalıyordu.

2018 yılından beri birlikte olan yetenekli çift, çarpıcı stil anlayışıyla kırmızı halıları aydınlatıyor. 1 Mart’ta bir dizi kırmızı, sarı ve mavi kalp emojisinin yanında “@gucci’nin misafiri olarak milano’da 12 saat” yazdı. katmanlı dantel elbise ve siyah eldivenler. Çift, her ikisi de son derece keskin güneş gözlükleriyle aksesuar taktı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/jodie-turner-smith-dances-bra-top-bikini-bottoms-video/

Yorum yapın

SMM Panel