Jodie Turner-Smith, Star Wars Serisine Katılabilir


Jodie Turner-Smith çok çok uzaklardaki bir galaksiye bilet almış olabilir.

bu Kraliçe ve İnce star, yaklaşmakta olan Disney+ serisinde yer almak için bir anlaşmaya varıyor Yıldız Savaşları: Yardımcı, son teslim tarihine göre.

Turner-Smith’in rolü de dahil olmak üzere diziyle ilgili ayrıntılar henüz az ama biliyoruz ki Yardımcı yıldız olacak Nefret U Ver yıldız Amandla Stenberg.

E! Haber, yorum için Turner-Smith, Lucasfilm ve Disney+ temsilcilerine ulaştı, ancak geri dönüş olmadı.

şovmen Leslye BurnuNetflix’in ortak yaratıcısı Rus bebek, söylenmiş Vanity Fair dizinin “hakkında pek bir şey bilmediğimiz bir zaman diliminde ortaya çıkan siyasi, kişisel ve manevi şeylere bir göz atacağını” söyledi.

Headland, dizinin 1999’daki olaylardan yaklaşık 100 yıl önce geçeceğini söyledi. Star Wars: Bölüm I – Phantom Menace.

“İzlerken sorum Hayalet Tehdit Her zaman, ‘Ee, işler bu noktaya nasıl geldi?’ gibi bir şeydi.” Headland alay etti. “Bir Sith lordunun Senato’ya sızabileceği ve hiçbir Jedi’ın anlayamadığı bir noktaya nasıl geldik? Mesela ne yanlış gitti? Bizi bu ana getiren senaryolar nelerdir?”

Öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345117/jodie-turner-smith-may-be-joining-the-star-wars-franchise-find-out-how?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir