Jodie Turner-Smith, Joshua Jackson’la İlk Günlerini Düşünüyor


Jodie Turner-Smith ile halka açıldıktan sonra ilgi odağı haline gelme konusunda samimi oluyor Joshua Jackson romantik.

Aktris geçtiğimiz günlerde 2019’daki koparma rolünün ardından geçirdiği kasırga yılı hakkında konuştu. Kraliçe ve İnceaynı yıl kendisinin ve Dawson’ın Deresi yıldız evlendi ve bir bebek bekliyordu.

36 yaşındaki Jodie, “Olay yerine geldiğimde gizli evliydim ve gizli hamileydim” dedi. Bustle ile röportaj 8 Aralık’ta “Ve bu insanlar için bir hikayeydi. “Sanırım çoğu beyaz biriyle evli olmamdan kaynaklanıyordu. Ve onlarca yıldır kamuoyunun gözünde olan beyaz biriyle evliydim ve bilirsin, magazin gazetelerinin hakkında konuşmayı sevdiği biri oldu.”

Ve için Yang’dan sonra 2018’de 44 yaşındaki Joshua ile çıkmaya başlayan yıldız, ani ilgi inanılmaz derecede sarsıcıydı. “Yani, kelimenin tam anlamıyla en savunmasız zaman gibiydi.”

Fringe yıldızı ve kızlarının yanında olan Jodie Janie2, meşgul Batı Hollywood’dan daha sakin Topanga, California’ya gitmek için ayrıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357603/jodie-turner-smith-reflects-on-%22vulnerable%22-early-days-of-her-and-joshua-jackson-s-relationship?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir