Jodie Foster, True Detective 4. Sezonunda Başrolde


Jodie Foster onu giyiyor Gerçek dedektif şapka.

Oscar ödüllü aktris, HBO antoloji suç dizisinin dördüncü sezonunda rol alacak. göre Hollywood Muhabiri.

başlıklı Gerçek Dedektif: Kuzey Ülkesi, sezon Alaska, Ennis’teki Tsalal Arktik Araştırma İstasyonunu işleten altı adamın etrafında toplanıyor. HBO’ya göre, “Dedektif Liz Danvers ve Evangeline Navarro, vakayı çözmek için kendi içlerinde taşıdıkları karanlıkla yüzleşmek ve sonsuz buzun altında gömülü olan perili gerçekleri araştırmak zorunda kalacaklar.”

Foster, Danvers’ı oynayacak, Navarro’nun rolü ise henüz belirlenmedi.

Issa Lopezdiziyi kim birlikte yazıyor, Foster’ın Twitter’daki oyuncu kadrosunu kutladı. Lopez, “Çıktı. Hayaller gerçek oluyor” diye yazdı. “Kabuslar da. Ne kadar garip, soğuk gizemler pişirdiğimizi görmeniz için sabırsızlanıyorum.”

Dizi, Foster’ın üç bölümde göründüğünden beri tekrar eden ilk televizyon rolünü işaret ediyor. silah dumanı 1969’dan 1972’ye kadar. Gösteriye ilk kez 7 yaşındayken çıktı. Foster, TV dizisinin ilk çıkışını yaptı Mayberry RFD’sibir spin-off Andy Griffith Gösterisi1968 yılında. İlk bölümü altıncı doğum gününden bir gün önce yayınlandı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332553/jodie-foster-is-leading-true-detective-season-4-everything-we-know?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel