Jocelyn ve Tedros Büyük Skandalından Sonra – Hollywood Life


Lily Rose Depp


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: HBO

İdöl Jocelyn ile başlar (Lily-Rose Depp) çok seksi bir fotoğraf çekimi için poz veriyor. Dahil olmak üzere ekibi Troye Sivan’ın Xander, yaşadıklarından sonra onun için endişelenmektedir. Özellikle akıl sağlığıyla ilgileniyorlar. Jocelyn’in plak şirketi yöneticisi Nikki (jane adams), küstahça söylüyor.

Açık fotoğraf çekimi sırasında çıplaklıkla ilgili bir durum ortaya çıkıyor. Görünüşe göre, Jocelyn daha fazlasını gösterecekse çıplaklık sürücüsünün değişmesi gerekiyor. Jocelyn çıplaklık göstermek için baskı hissetmediğine yemin ediyor.

Lily-Rose Depp
Lily-Rose Depp, Jocelyn rolünde. (HBO)

Fotoğraf çekiminin ortasında ekibi, Jocelyn’in yüzünde c*m ile çekilmiş bir fotoğrafının sızdırıldığını keşfeder. Doğal olarak, optik konusunda korkuyorlar ama Jocelyn hakkında daha az endişeleniyorlar. Ekibi toplu olarak bu fotoğraf ve bunun Jocelyn’in (ve onların) kariyeri için ne anlama gelebileceği üzerinde kafa yormaya başlar, ancak aslında hiç kimse ona doğrudan etkileyen bir şeyden bahsetmemiştir. o. Jocelyn’in yayıncısı (Dan Levy) Jocelyn’in zaten Twitter’da 1 numaralı trend konusu olduğunu, bu yüzden olamaz O kötü.

Jocelyn sonunda telefonunu aramaya başlar. Ne zaman Leia (Rachel Sennott), en yakın arkadaşı konuyu değiştirmeye çalışır, Jocelyn bir şeyler olduğundan şüphelenmeye başlar.

A Gösteriş Fuarı oynadığı gazeteci hari nef, gelir ve Jocelyn ile sohbet etmek ister. Dans provasında Jocelyn’i izliyor. Büyüyen bir kriz haline gelmesine rağmen, Jocelyn fotoğraf skandalını öğrenen son kişidir.

Skandal patlak verdikten sonra Jocelyn biraz rahatlamak için bir kulübe gider. işte burada yolları kesişiyor Hafta Sonu Tedros. Yarasadan hemen büyülendi. Bir merdiven boşluğunda sevişmeye başlarlar. Leia tarafından neredeyse yakalanmalarının ardından Jocelyn ve Tedros, Leia’nın kariyeri hakkında konuşur. “Dünyanın en iyi işine sahipsin. Çok daha fazla eğleniyor olmalısın,” dedi Tedros ona.

Ertesi gün, onunla oturur. Gösteriş Fuarı yazar. Tüm zaman boyunca neyin kayıtta olduğu ve dışında olduğu konusunda bir ileri-geri var. Odada bir fil var ve bu fotoğraf skandalı.

O gece Tedros, Jocelyn’in evine gelir. Onu beklerken merakla onun evine bakar. Güvenlik kamerasına oldukça hızlı bakıyor. Jocelyn ve Tedros onun müzik stüdyosuna girerler ve Jocelyn ona şarkılarından birini çalar. Annesi öldükten sonra kaydettiği ilk şarkıyı paylaşıyor.

Lily-Rose Depp
The Weeknd ve Lily-Rose Depp, Tedros ve Jocelyn rolünde. (HBO)

Hoşuna gitti ama ona “küçük” bir notu var: “Sana inanmıyorum. Eğer ‘I’m A Freak’ adlı bir şarkı söyleyeceksen en azından nasıl düzüleceğini biliyormuş gibi söylemelisin.” O, “Nasıl düzüleceğimi bilmediğimi sana düşündüren nedir?” diye yanıtlıyor. Çabucak “Vokal performansınız” diye tutturur.

Tedros, Jocelyn’e kendi kafasına fazla “kilitlendiğini” söyler. “Dünyayı engellemesi” gerektiğine inanıyor. Bu noktada, Jocelyn’i parmağına dolamıştır. Sabahlığını alır ve onunla yüzünü örter ama ona nefes alması için bir yol vermez. Bir bıçak çıkarır ve Jocelyn’e ağzını açmasını emreder. Nefes alabilmesi için bir delik açar. “Şimdi görebilirsin” diyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/the-idol-episode-1-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir