Joan Grande Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Joan Grande, Ariana Grande


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ETIENNE LAURENT/EPA-EFE/Shutterstock

Ariana Grande hayranlar şarkıcının annesinin ara sıra ortaya çıktığını görmüş olabilir onun sosyal medyasında, ama onun hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Aşağıda, yıldızın annesi hakkında bilinmesi gereken her şeye dalıyoruz. Joan Marguerite Grandebüyüdüğü yerden Ari’nin babasıyla olan ilişkisine, şu anki haline kadar.

Joan Grande kimdir?

Ariana Grande, Joan Grande
Ariana, annesi Joan Grande (Diane Bondareff/Invision/AP/Shutterstock) ile birlikte.

Hayranlar biliyor olabilir Joan Grande süperstarın annesi olarak Ariana Grande, ama kendi başına çok ilginç bir hikayesi var. 11 Haziran 1957 Brooklyn, New York’ta doğan Joan, İtalyan asıllı.

Joan’ın ilk evliliği doktorla oldu Victor Marchione 1982’de bir oğul doğurdular, Frankie Grande 24 Ocak 1983’te. 1987’de boşandılar ve işte o zaman Joan, yakında bir sonraki kocası olacak olan biriyle tomurcuklanan bir romantizme başladı.

Joan bir araya geldi Edward ButeraAriana’nın grafik tasarımcı olan babası 90’ların başında New York’ta ve 1992’de evlendiler. 1993’te Joan, Ariana’ya hamileyken, Boca Raton, Florida’ya taşındılar ve Ariana 26 Haziran 1993’te doğdu. Aile, Joan ve Edward 2002’de Ariana 9 yaşındayken boşanıncaya kadar Florida’da birlikte yaşadılar.

O Her Zaman Gururlu ve Destekleyici Bir Anne Oldu

Joan’ın sahip olduğu her zaman çocukları için oradaydı, her ikisi de eğlence sektöründe olan Frankie ve Ariana. Sık sık kızının konserlerine katılır ve Çocuklarını sosyal medyadan haykırdıson albümünden sonra Ariana’nın övgülerini Twitter’da söylediği zaman da dahil, pozisyonlardüştü.

Joan, “Muhteşem bir kadının kalbine ve ruhuna fantastik bir derin dalış yaşatacak muhteşem müzik ve kusursuz vokaller,” diye yazdı Joan. heyecan o zaman. “Brava Ariana! Gülüyorum, gülüyorum, ağlıyorum ve sanatınıza hayran kalıyorum!”

Ayrıca, “Pozisyonlar” single’ı yayınlandığında, Joan yazdı, “SENİNLE GURUR DUYUYORUM!! Evet, kadınlar her şeyi yapabilir!” Ayrıca şarkı Billboard Hot 100 listesine 1 numaradan giriş yaptığında heyecan, “İnanılmaz! Ariana, sen muhteşem, müthiş bir kadınsın. Ben seninle gurur duyuyorum. Tüm sevgim… ve saygımla!”

ile bir görüşme sırasında sorulduğunda Sıcak Masa TV Joan, 2014’te kızını üç kelimeyle tanımladı: “Gerçek, şefkatli ve sevgi dolu.”

Aynı şekilde, Ariana annesinin övgülerini söylemeye devam ediyor, aynı zamanda o tüm çabalarında.

“Anneme bakıyorum”, “Tanrı Bir Kadındır” şarkıcısı bir keresinde bir röportajda, aracılığıyla Showbiz Hile Sayfası. “Annem bir CEO, bir mühendis, bir anne. Dünyanın en vahşi, en kötü orospu çocuğu. Ve sanırım ondan çok şey öğrendim çünkü o da her şeyi kendisi yapıyor.”

CEO ve Girişimci Olarak Çalıştı

Joan’ın çocukları eğlence sektöründe başarılı olabilir, ancak o aynı zamanda kendi başına hesaba katılması gereken bir güçtür. Joan, önce şirketin başkanı ve CEO’su olarak çalışarak iş endüstrisinde bir başarı elde etti. Hortum-McCann İletişim, ABD Deniz Piyadeleri ve Donanması için ürünler sağlayan bir iletişim ve alarm sistemleri şirketi. Şirket 1923’te Brooklyn’de Charles G. Hose ve Thomas J. McCann’di, ancak 1964’te Grande ailesi tarafından satın alındı.

Şimdi, Joan kafaları Elmas Köpek Eğlencesi, kendisi tarafından kurulan bir prodüksiyon şirketi ve web sitesinde onu “işbirlikçi bir ortamda yetenekleri geliştirmeye ve eğlence dünyasının manzarasını değiştirmeyi amaçlayan çeşitli projelere yatırım yapmaya odaklanmış” olarak tanımlayan bir dizi ortak tarafından kuruldu. Şirket, müzikaller, partiler ve etkinlikler de dahil olmak üzere yaptıkları çok sayıda projeyi gösteriyor.

Ariana, “Annem bir CEO ve Deniz Piyadeleri ve Deniz Kuvvetleri için iletişim ekipmanı üreten bir şirketin sahibi, yani gerçekten ev hanımı tipi değil, eğer dediğimi anlıyorsan,” dedi Ariana. karmaşık O şimdiye kadar tanışabileceğin en belalı, bağımsız kadın, fırında pişirilen kurabiyeler değil.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ariana-grande-mom-4726029/

Yorum yapın