Joan Collins ve Kocası Hollywood’da Akşam Yemeği Randevusunda: Fotoğraflar – Hollywood Life


Joan Collins ve Kocası Hollywood'da Akşam Yemeği Randevusunda: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: affinitypicture / BACKGRID

Kraliçenin önünde eğilin! Joan Collins kocasıyla romantik bir akşam yemeği için kraliyet ailesi üyesi gibi görünerek Hollywood’a geldiğinde izleyenleri oldukça heyecanlandırdı. Percy Gibson. 89 yaşında olan ikonik İngiliz aktris, 20 Ocak Cuma gecesi ünlülerin gözde mekanı Craigs’te görüldü. Kürk süslemeli siyah bir ceket ve fırfırlı bir tuniği sallayan Joan, 47 yaşındaki sevgilisiyle birlikte tüm dikkatleri üzerine çekti.

Joan Collins ve Kocası Hollywood'da Akşam Yemeği Randevusunda: Fotoğraflar - Hollywood Life
Percy Gibson ve Joan Collins, Ocak 2023’te Batı Hollywood’da görülüyor.(affinitypicture / BACKGRID)

2002’den beri evli olan sevimli çift, gezi sırasında kesinlikle sevilmiş görünüyordu. Percy, Batı Hollywood’un kaldırımlarında ilerlerken efsanenin elini tuttu. Ayrıca ikisinin de yüzlerinde kocaman gülümsemeler vardı.

Kıskanılacak ilişkileri hakkında daha fazla kanıt gerekiyorsa, Joan’ınkine bakmak yeterli. instagram, çiftin tatlı enstantaneleriyle dolu. Hatta platformda 300.000 takipçiye ulaşmayı kutlamak için havuzlarında ürperirken çekilmiş bir fotoğrafını bile paylaştı!

Joan Collins ve Kocası Hollywood'da Akşam Yemeği Randevusunda: Fotoğraflar - Hollywood Life
Çift, şehre vururken sevilmiş görünüyordu. (yakınlık resmi / BACKGRID)

Dame Joan, geçtiğimiz günlerde uçakla Monako’daki bir hastaneye kaldırıldığında bu takipçileri korkuttu. Ancak aktris, bacağındaki sinir sıkışması nedeniyle tedavi gördükten sonra hızla iyileşiyordu. “89 yaşında ve hala 15 cm topuklularla ortalıkta dolaşıyor.” Joan’ın temsilcisi söyledi Altıncı Sayfa o sırada, “Acı dayanılmazdı, ama neyse ki bununla başa çıktı ve şimdi iyi. Güney Fransa’da tatilinin geri kalanının tadını çıkarıyor.”

bu Mahzenden Masallar 1933’te Paddington, İngiltere’de doğan aktris, beşinci ve şu anki kocası Percy ile Şubat 2002’de Londra’daki Claridge’s Hotel’de evlendi. Film ve televizyon yapımcısı eşinden 31 yaş küçük. Joan daha önce evliydi Maxwell Reed, Anthony Newley, Ron Kass ve peter holm. Beş evlilikten Joan üç çocuk sahibi oldu: Tara ve Alexander Newley ve Katyana Kass. Hem Tara hem de Katyana, aktris olarak annelerinin izinden giderken, aynı zamanda adıyla da anılan Alexander Sacha Newleyportreleriyle tanınmaktadır. Gore Vidal ve billy wilder.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/joan-collins-dinner-date-husband-hollywood-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir