JLo’nun Eski Sevgilisi Manken Nadia Ferreira ile Evleniyor – Hollywood Life


JLo'nun Eski Sevgilisi Manken Nadia Ferreira ile Evleniyor – Hollywood Life
İmaj Kredisi: Paul Zimmerman/Shutterstock / ATEF SAFADI/EPA-EFE/Shutterstock

tebrikler Marc Anthony ve yeni nişanlısı Nadia Ferreira onların büyük nişan üzerinde! Uluslararası şarkıcının sansasyon yaratan partneri, mutlu haberi devasa pırlanta yüzüğünün bir resmiyle paylaşmak için 13 Mayıs Cuma günü Instagram’a gitti ve “Nişan partisiyyyy!!! @marcanthony.” Heyecan verici açıklama, Marc ve Nadia’nın Mart ayında aşklarıyla Instagram’da resmiyet kazanmasından neredeyse üç ay sonra geldi.

Eski Kainat Güzeli yarışmacısı duyuruyu yapmadan saatler önce, çiftin Miami’ye kaçışının kliplerini paylaştı, burada belli ki zaten kutlama yapıyorlardı! Sevimli çift şampanyayla kadeh kaldırıyor, lüks bir yatta takılıyordu ve gece boyunca parti veriyordu!

Marc ve Nadia, nişan haberlerini bir süreliğine kendilerine saklıyor gibi görünüyordu, ancak model, açıklamadan üç gün önce Instagram’da paylaştığı fotoğraflarda maytapını sallarken. Disney World’de PDA’yı paketlemek ve samimi bir özel jet uçuşunun keyfini çıkarmak, Nadia’nın yayınladığı ve muhteşem yüzüğün kısa bir anını içeren etkinliklerden sadece birkaçıydı. Nasıl yaşayacaklarını kesinlikle biliyorlar!

19 Mart’ta Marc, 12 milyon Instagram takipçisine ilk kez, Nadia uçakta kucağında otururken birbirlerinin gözlerinin içine sevgiyle bakan ikilinin tatlı bir fotoğrafını paylaştığında, esmer güzelliğe vurulduğunu açıkladı. sürmek. Anthony, İspanyolca olarak, “Tanrı, dilediklerinizi çoğaltsın,” diye yazdı. O zamandan beri, hem o hem de Nadia, kasırga aşklarından inanılmaz kareler paylaşırken sosyal medya hesaplarında birbirleri hakkında fışkırıyorlar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/marc-anthony-engaged-proposal-ring/

Yorum yapın