Jimnastikçiler Laurie Hernandez ve Charlotte Drury İkinci Yıldönümünü Onurlandırdı


Bu ikisi, aşklarının ikinci yılında inişe geçtiler.

Olimposlu Laurie Hernandez ve jimnastikçi arkadaşı Charlotte Drury ikinci yıldönümlerini birbirlerine dokunaklı övgülerle çınlayarak ilişkilerini doğruladılar.

Laurie, özel kilometre taşını onurlandırmak için şunları paylaştı: Charlotte onu yanağından öperken gülümserken çekilmiş bir fotoğrafı 5 Aralık’ta Instagram’a. Olimpiyat madalyalı sporcu o anı “Koca 2 yıl! Buna inanabiliyor musun!!”

Tokyo’daki 2020 Yaz Olimpiyatları oyunlarında olimpiyatlarda yedek oyuncu olarak görev yapan 26 yaşındaki Charlotte’un kutlama notuna gelince: Laurie’yi yakın tutan birkaç ayna özçekimi.

5 Aralık’ta Instagram’da “İki koca yıl (gizlice senin peşinden koşarak geçirdiğim yılı saymazsak),” diye yazdı. “Ateşli randevum, en iyi arkadaşım, en sevdiğim kişi. Mutlu yıldönümleri böcek.”

Son iki yılda, hem Laurie hem de Charlotte birlikte anılar yakaladılar ve bunları hayranlarıyla paylaştılar. birlikte konser görmek, doğada vakit geçirmek ve hatta Laurie’nin New York Üniversitesi’nin gıpta ile bakılan Tisch Sanat Okulu’na girdiğini öğrenmek.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357128/olympic-gymnasts-laurie-hernandez-and-charlotte-drury-celebrate-second-anniversary?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir