Jimmy Kimmel’in Ünlü Oyun Yüzü Görünümü Sizi LOL Yapacak


Gece geç saatlerden oyun gecesine.

Jimmy Kimmel ve güvendiği Jimmy Kimmel Canlı! yardımcı Guillermo Rodriguez E!’nin 28 Haziran bölümünde güldürüyor! Ünlü Oyun Yüzüve E! News’in komik görünümlerine özel bir gizli bakışı var.

Önizleme, dinamik ikilinin Guillermo’nun ağzını dev şekerlemelerle doldurması ve Jimmy’nin 80’lerin şarkı sözlerini bir “twist” ile tahmin etmesi gereken oyun olan “Chubby Bunny”yi oynamaya hazırlanmakla başlar.

Jimmy, “Bu biraz bana göre,” diyor.

Guillermo, marshmallowları yerken bu meydan okumanın tadını çıkarıyor. “G-Money, şekerlemeleri çiğnemeyi bırak artık” sunucu Kevin Hart Guillermo’ya talimat verir.

Zamanlayıcı başladıktan sonra, Jimmy “Osuruk’un Tam Tutulması”nı başarıyla tahmin eder (bir oyun Bonnie Tyler“Total Eclipse of the Heart”) sorun yaşamadan ve ikinci şarkıyı atlamadan önce. Jimmy daha sonra “Her Gülün Mısırına Sahiptir” (bir Zehir“Her Gülün Dikeni Vardır”), “Bir Başkası Kabuğu Isırır” (Kraliçe“Başka Biri Tozu Isırıyor”) ve “Yaptığı Her Küçük Şey Trajik” (Polis“Yaptığı Her Küçük Şey Sihirdir”).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336100/jimmy-kimmel-and-guillermo-s-celebrity-game-face-appearance-will-make-you-lol?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir