Jimmy Kimmel-Hollywood Hayatı


Kourtney Kardashian, yasal olarak Travis Barker ile evlenmeyi planlıyordu – ancak Jimmy Kimmel’e gece bu kadar geç saatlerde ehliyet alamadıklarını açıkladı.

Kourtney Kardashian yasal olarak evlenmek istediğini söylüyor Travis Barker Las Vegas’ta! 42 yaşındaki oyuncu, bir televizyon programında neler olduğunu anlattı. Jimmy Kimmel aile üyelerinin yanında Kendall Jenner, Khloe Kardashian ve kim Kardashian 6 Nisan’da Jimmy sordu, “Devam edip sahte evlendin mi?” sürpriz evliliklerine atıfta bulunuyor.

“Bunun adı sahte evlilik değil. O saatte evlilik cüzdanı alma imkanı yoktu” diye açıkladı ve Nevada’da “24 saat” müsait olmadıklarına şaşırdığını belirterek. “Bende böyle düşünmüştüm [that you could get them anytime], dedim ki, yalan mı söylüyorsunuz? Beş kez sorduk, sabah 8’de açılıyor dediler. pislik kurucu açıkladı. Çift sabah saat 2’de evlendi – yani altı saat erkendiler.

Jimmy daha sonra, “Gerçekten evlenmek istedin ama yapamadın mı?” diye sordu. Kourt’un onayladığı gibi, tam olarak bu oldu. “Evet…kalpte olan kalptedir,” diye tatlı bir şekilde fışkırdı. Haber, KarJenner klanı için tamamen bir sürprizdi: Kris ve Khloe bildiklerini doğruladılar, ancak diğer herkes – Kim dahil – aile grubu sohbeti aracılığıyla öğrendi. “Uyuyordum…ama milyonlarca mesajla uyandım!” SKIMS kurucusu dedi. Kourt’a ayrıca, düğünü kutlamak için Jimmy tarafından, hepsi onun ve Travis’in PDA ağırlıklı fotoğrafları da dahil olmak üzere bir dizi özel tabak hediye edildi. Mazel tov!

Kourtney Kardashian, Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker Oscar’da. (David Fisher/Shutterstock)

Yeni gösteri, basitçe adlandırılan Kardashianlardaha önce aile tarafından E!’s’e kıyasla daha “belge dizisi” tarzı olarak tanımlanıyordu. Kardashians ile tutmak. Kim, “Öncesi E!’de tamamen bizdik ve tamamen şaşırtıcıydı, ancak bölümler çok kısaydı” dedi. Çeşitlilik geçen ay. “Ve yapımcılar kesinlikle E’nin ne olduğunu biliyorlardı! seyirci istedi. Ve bu biraz daha belgesel tarzı hissettiriyor” dedi ve markaları gibi şeylere daha fazla odaklanılacağını ve hapishane reformuna odaklanacağını da sözlerine ekledi.

“Amacım tanıdık olması ve ‘Aman Tanrım, geri döndüler’ gibi bir ev gibi hissetmekti. Ama güncellenmiş ya da biraz daha samimi,” dedi Kim ayrıca. Ağın taşınmasının bir başka önemli nedeni de gösterinin gerçek zamanlı olduğundan emin olmaktı: 20 sezon boyunca. KUWTKgösteri genellikle aylar önce medyada meydana gelen manşetlere yetişiyordu (en önemli örnek, Tristan Thompson ve Jordyn Woods dram). “Mümkün olduğunca güncel olmasını istedik… ne kadar beklemek zorunda olduğumuzdan nefret ettik. Bu bizim ölümümüz gibiydi, çünkü bir şeyi atlattığımızda, her şeyi yeniden anlatmak zorunda kaldık,” dedi Kim ayrıca.

Kardashianlar Hulu’da 14 Nisan’da prömiyeri. Gösteri, planlanan kırk bölümle iki sezonluk bir anlaşma, bu yüzden ünlü California merkezli aileye gelince izlenecek çok şey olacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/kourtney-kardashian-intended-legal-wedding-travis-barker-jimmy-kimmel-video/

Yorum yapın