Jimmy Kimmel Geç Gece Gösterisini Bitiriyor Olabilir


Jimmy Kimmel yakında daha erken yatabilir.

Gece yarısı zımba ev sahipliği yaptı Jimmy Kimmel Canlı! 2003’teki galasından bu yana. Ama neredeyse 20 yıl sonra Kimmel, küçük ekranlarımıza veda etmeye hazır olabilir. Yakın tarihli bir röportajda, ABC ile sözleşmesi gelecek yıl sona erecek olan Kimmel, gösteriye ev sahipliği yapmaya devam etmek isteyip istemediğini düşündüğünü açıkladı.

“Keşke bilseydim [what] yapacaktım” dedi Çeşitlilik. “‘Bunu artık yapamam’ dediğim anlar oluyor. Ve gittiğim anlar var, ‘Artık bunu yapmazsam hayatımda ne yapacağım?’ Bu çok karmaşık bir şey.”

54 yaşındaki oyuncu, devreye giren başka faktörlerin de olduğunu kaydetti. “Pratik hususlar var” diye açıkladı, “ve aile ve arkadaş konuları ve iş arkadaşları ile ilgili hususlar var.”

Devam etti, “Eninde sonunda bunu yapmayı bırakmak zorunda kalacağım. Bunu sonsuza kadar yapmayacağım. Şu ya da bu şekilde karar verdiğimi söylersem hiç dürüst olmayacağım. Düşünüyorum. bu konuda çok ama.”

sahip olmak için dilekçe Guillermo yerini al?


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333332/jimmy-kimmel-may-be-ending-his-late-night-gig?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel