Jim Carrey Emekli Olmazsa ‘Birini Tokatlamak’ Hakkında Şaka Yapıyor – Hollywood Life


Komedyen, gündemden düşme planları hakkında şaka yaparken Will Smith/Chris Rock Oscar dramasına atıfta bulundu.

Jim Carrey dır-dir gerçekten Spot ışıklarından uzakta biraz dinlenmeye ve rahatlamaya hazır! Oscar adayı aktör/komedyen, son filminin tanıtımını yaparken Hollywood’a ara vermekten bahsetti. Kirpi Sonic 2. Jim, “Birine tokat atmadan önce buradan gitmeliyim,” dedi. ET kırmızı halıda, yakın zamana atıfta bulunuyor gibi görünen Will Smith/Chris Rock Oscar draması.

Jim Carrey
Jim Carrey, yaklaşan emekliliği hakkında daha fazla bilgi verdi. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Jim, ünlü mizah anlayışını sergilerken, “Dürüst olmak gerekirse, çok fazla şey varmış gibi hissediyorum, çünkü çok uzun zamandır çok meşgulüm, önemli şeyleri görmezden geldim,” diye devam etti Jim. “Mesela, 25 yıl var Gizem Bilim Tiyatrosu yetişmem lazım. Ve resim var. boya yapıyorum. NFT’leri çıkaracağım. Bunu yakında Twitter’da duyuracağım. Ve bu benim için hala çok eğlenceli. ”

“Bunun dışında, istisnai olmamak için çabalayacağım,” diye devam etti. “Korkutucu bir şekilde normal olmak istiyorum. Hiçbir şey olmuyor. Bir sürü hiçbir şey.”

Samimi yanıt, Jim’in yakın tarihli bir röportajda emekli olmaya hazır olduğunu açıklamasından neredeyse bir hafta sonra geldi. “Emekli oluyorum. Oldukça ciddiyim, ”dedi yeni bir röportajda Hollywood’a erişin 31 Mart Perşembe günü. Jim, “insanların görmesi için önemli” bir senaryoyu değerlendireceğini söyleyerek bir uyarıda bulundu.

“Buna bağlı – eğer melekler altın mürekkeple yazılmış bir tür yazı getirirlerse, bu bana insanların görmesi için gerçekten önemli olacağını söylüyor, yapabilirim,” diye devam etti. “Yolda devam edebilirim, ama bir ara veriyorum. Sakin hayatımı gerçekten seviyorum ve tuval üzerine resim yapmayı gerçekten seviyorum ve ruhsal hayatımı gerçekten seviyorum ve hissediyorum ki – ve bu, zaman var olduğu sürece başka bir ünlünün asla söylediğini duymayacağınız bir şey – yeterince var. Yeterince yaptım. Ben yeterliyim.”

Will Smith/Chris Rock referansına gelince, Jim, Will’in karısı hakkında şaka yaptığı için Chris’i tokatlamak için Oscar’larda sahneye çıktığı olayla ilgili düşüncelerini zaten ortaya koymuştu. Jada Pinkett Smith. Jim, “Herkesin parlayan anına gölge düşürdü,” diye açıkladı Jim. gay kral. “Birçok insan o yere ulaşmak için gerçekten çok çalıştı. Ve güneşin altında o anları yaşamak, yaptıkları gerçekten sıkı çalışma için ödüllerini almak için, Oscar’a aday gösterildiğinizde geçmeniz gereken onca şeyden geçmek hiç de fena bir başarı değil. Yapmanız gereken bir özveri eldiveni. O kadar bencilce bir andı ki her şeye bir gölge düşürdü.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/jim-carrey-slapping-joke-retirement/

Yorum yapın