Jillian Michaels Ozempic, Obezite ve Pişmanlık Yok Konusunda Tartışıyor


Jillian Michaels bu röportajda bahsedilen ve bu yazıda yer alan ürünleri seçti. Gösterilen ürünlerden bazıları Jillian’ın kendi ürün grubundandır. Gösterilen ürünlerden bazıları, Jillian’a tanıtımı için para ödenen bir markaya aittir. Bağlantılar aracılığıyla bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alabilir. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Jillian Michaels Ozempic ve obeziteden sporu nasıl eğlenceli ve erişilebilir hale getireceğinize kadar sağlık ve sağlıklı yaşamla ilgili her konuda samimi oluyor.

Fitness eğitmeni katıldı Francesca Amiker Açık E! Jillian Michaels ile İçeriden Öğrenenlerin Dükkanı fitness modası ve yan etkileri konusundaki uzmanlığını ve mümkün olan en iyi yaşam kalitesine nasıl sahip olunacağına dair bazı ilhamları paylaşmak için. Ciddi ameliyatlar ve diyet değiştiren ilaçlar söz konusu olduğunda, Jillian mümkünse bunlardan kaçınmayı öneriyor.

“Bunların ciddi yan etkileri var ve ne işe yarıyorlar? İştahınızı kesiyorlar” diyor.

Bunun yerine Jillian, “bir destek topluluğu, paranız varsa bir fitness uygulaması, sizi sorumlu tutacak kişisel bir eğitmen, bir diyet koçu …” gibi “bir dizi başka koltuk değneği” öneriyor. basitçe “daha az yemenizi sağlayan” “hileler”.

Jillian, “Ozempic gibi şeyler ayda 900 dolardır” diyor. “Bu dramatik şeylere döndüğümüzde, önce onu zihinsel olarak keşfetmeyi tercih ederim.”

İlham verici bir şekilde, “Amaçlı çalışmak tutkuya dönüşür, amaçsız çalışmak cezalandırıcı hissettirir,” diyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365740/jillian-michaels-weighs-in-on-ozempic-obesity-and-no-regrets?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir