Jillian Michaels, Namibya’da DeShanna Marie Minuto ile Evlendi


Bu ikisi aşk oyununda en büyük kazananlar olabilir.

Jillian Michaels evli nişanlı DeShanna Marie Minuto birlikte üç yıldan fazla bir süre sonra, o paylaştı Instagram 22 Temmuz’da.

Düğümü 11 Temmuz’da Miami adliyesinde bağladılar ve ardından özel bir düğün töreni ve balayının tadını çıkardıkları Namibya’ya doğru yola çıktılar. İnsanlar. Hepsi bu kadar değil – çift, çıkış başına 23 Haziran 2023’te İtalya’nın Venedik kentinde başka bir parti düzenlemeyi planlıyor. Jillian, bunun “aile ve arkadaşlarla bir kutlama” olacağını doğruladı.

Jillian, Instagram’da “Sana yaptığımı söylemek bir onur ve macera” dedi. “Seni… benim insanım… ve Afrika’da birlikte kaçmak hayatımın en büyülü ve dönüştürücü bölümlerinden biri oldu.”

Bu deneyimleri hayatımızın sonuna kadar değerlendireceğiz” dedi.

bu En büyük kaybeden 48 yaşındaki yıldız ve 37 yaşındaki moda tasarımcısı 2018’den beri çıkıyorlar ve geçen Kasım ayında Jillian’ın soruyu 7 karat zümrüt kesim pırlanta yüzükle sorduğunda nişanlandılar.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339170/jillian-michaels-marries-deshanna-marie-minuto-in-namibia?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir