Jillian Bell & Cast Talk BTS Chaos (Özel) – Hollywood Life


Bir arkadaşının düğünü için tropik bir adaya yapılan gezi, Lex tarafından canlandırıldığında ters gider. Anna KonkleHulu’nun yeni orijinal filminde yanlışlıkla arkadaşının bebeğini herkesin gözü önünde düşürdü. Düşüş. Şok edici an, kaldıkları süre boyunca arkadaşlar arasında bir sürü tuhaflığa yol açar. HollywoodYaşamı ile ÖZEL konuştu Jillian Çan, Jermaine Fowlerve film hakkında oyuncu kadrosundan daha fazlası.

“Gittiği yere bayıldım ve arkasındaki tutkuya bayıldım. Josh [Leonard] ve Sarah [Adina Smith]Jillian H’ye söyledi.HollywoodYaşamı. “Onların yanında kendimi çok rahat hissettim ve bu karakteri yaratıp onu çözme konusunda kendimi özgür hissediyorum. Çok vahşiydi. Yolculuk için heyecanlıydım.”

Anna Konkle
Jermaine Fowler ve Anna Konkle “Damla”da. (Hulu)

Düşüş inanılmaz bir oyuncu kadrosuna sahiptir. yazar ve yıldız Joshua Leonard “Bu film için sonunda sahip olduğumuz oyuncu kadrosunu yalnızca hayal ettiğini açıkladı. Çok şanslıydık.”

Aparna Nançerla ve Jennifer Lafleur Filmde bebeği düşürülen çifti oynuyoruz. Jennifer, filmin yazarları Joshua ve Sarah’nın aslında “Ben hamileyken bana yaklaştılar çünkü bu rolü benim ve doğmamış çocuğum için yazdılar. Daha doğum bile yapmamıştım ve onlar zaten çocuğumu düşürmeye çalışıyorlardı.”

Aparna, karakteri Mia’nın daha önce oynadığı hiç kimseye benzemediğini kabul ediyor – “lezbiyen anne, yakın zamanda yeni anne, silah sahibi olmaya yeni başlamış ve muhtemelen daha sağcı görüşlere sahip. Bence bu karakter için düşünmesi eğlenceli olan pek çok unsur vardı ve bence o bir tür joker karakter ve bu gerçekten eğlenceli hissettirdi.”

Yapımında hiçbir bebeğe zarar verilmemiştir. Düşüş, ancak Meksika’da üretim sırasında bir gıda zehirlenmesi olayı yaşandı. Jennifer, herkesin gıda zehirlenmesi geçirdiğini ve üretimin aslında kapanmak zorunda kaldığını açıkladı. Gıda zehirlenmesinin ardından Jennifer neredeyse kendi bebeğini düşürüyordu.

Jennifer, “Bebeğimi kucağımda minibüse doğru yürürken merdivenlerden çıkıyordum ve az önce bayıldım” dedi. “Aşağı indiğimi ve bunun olduğunu bildiğimi ve bayılırken vücudumu sardığımı ve sırt üstü dönmeye çalıştığımı hatırlıyorum. O iyiydi. Çekimlerin son gününde bir bebeğin düşürülmesiyle ilgili bir filmin… Onu düşürmedim ama oldukça sert düştüm.”

Jillian Çan
Jillian Bell ve Joshua Leonard “The Drop”ta. (Hulu)

Jermaine, oyuncu kadrosunun “perde arkasında çok şey yaşadığını” ekledi. Jillian, odasını ateş karıncaları sarmış. Bir gece ısırıldı ve yine de gelip işini yapması gerekiyordu. Bu, birçok sahneyi daha komik hale getirdi çünkü birbirimize neler olduğunu da biliyorduk.” Düşüş şimdi Hulu’da yayınlanıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/14/the-drop-hulu-movie-jillian-bell-cast-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir