Jill & Joe Biden Beyaz Saray’da Paskalya Yumurtası Rulo 2022: Fotoğraflar – Hollywood Life


joe biden, jill biden


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: İLİŞKİLİ BASIN

Başkan Joe Biden ve First Lady Jill Biden Paskalya’yı 18 Nisan Pazartesi günü Beyaz Saray’da her yıl düzenlenen Paskalya Yumurtası Rulosu ile kutladı. Kutlama, dışarı çıkıp katılmaya hak kazanan tüm tahmini 30.000 çocuk ve ebeveyn için tatlı bir aile etkinliğiydi! Jill, pembe çiçek aranjmanı üzerine koyu mor bir ceket giyerken inanılmaz şenlikli görünüyordu ve aileleri 2019’dan beri ilk Yumurtalı Yuvarlama’ya davet etti. “Paskalya Yumurtası’na hoş geldiniz! Başkan ve ben burada olduğunuz için çok heyecanlıyız” dedi kocasını tanıtmadan kısa bir süre önce. “Nesiller boyunca, başkanlar ve ilk hanımlar ve çocuklar tıpkı sizin gibi Paskalya Yumurtası Rulosunu birlikte kutladılar. Yarış ve el sanatları yapmak, kitap okumak ve tabii ki Paskalya Tavşanı ile tanışmak.”

Jill & Joe Biden Beyaz Saray'da Paskalya Yumurtası Rulo 2022: Fotoğraflar – Hollywood Life
Joe ve Jill Biden, yumurtalı ruloyu başlatmadan önce kısa açıklamalarda bulundu. (JIM LO SCALZO/EPA-EFE/Shutterstock)

Kutlamaya başlamadan önce yaptığı kısa konuşmada Başkan, herkese özel bir güne katıldıkları için teşekkür etti. “Jill ve ben seni Beyaz Saray’da görmekten heyecan duyuyoruz. Geçen yıl pandemi nedeniyle bu Easter Egg Roll’a ev sahipliği yapamadık, ancak bu yıl sonunda tekrar bir araya geliyoruz. Bugün çocukları ve tüm ailelerin buraya gelmesini görmek ve duymak çok anlamlı” dedi. “Neşe ve kahkaha, burada Beyaz Saray’da çok uzun zamandır harika bir gelenek olan bir şey.”

Yumurtalı rulo yıllık bir gelenektir ancak 2022 kutlaması, COVID-19 salgını nedeniyle iptal edildikten sonra iki yıl sonra ilk kez düzenleniyor. Kutlama öncesinde First Lady, öğretmen olarak uzun kariyeri göz önüne alındığında kutlamanın temasının “Eggucation” olduğunu duyurdu. Günün başlangıcındaki yumurtalı rulonun dışında, çocuklar ve aileleri için yetenek gösterisi, yumurta avı ve diğer “yumurtalık” aktiviteleri de dahil olmak üzere tonlarca başka aktivite var!

“Yumurtalama” temasıyla Jill, günün hem öğrenme hem de neşe ile dolu olmasını umduğunu anlattı. “Etrafımızda her gün öğrenmek için çok eğlenceli fırsatlar var ve bu özellikle Beyaz Saray’da geçerli” dedi. “Eğitim asla durmaz. Belirlenen eğitim ruhu, bu Easter Egg Roll’da onurlandırmak istediğimiz şeydir. Böylece South Lawn’ı bir okul topluluğu haline getirdik. Bugün, okuma köşesine giderek öğreneceğinizi, biraz yumurta yuvarlayarak ve hepsinden önemlisi eğlenerek öğreneceğinizi umuyoruz!

Jill & Joe Biden Beyaz Saray'da Paskalya Yumurtası Rulo 2022: Fotoğraflar – Hollywood Life
Joe ve Jill Biden, 2022 Easter Egg Roll’da el sallıyor. (SHAWN THEW/POOL/EPA-EFE/Shutterstock)

Geleneksel yumurta rulosunun tarihi 1878’e kadar uzanır. Başkan Rutherford B. Hayes Beyaz Saray’ın zeminini kutlamaya açan ilk lider oldu. Beyaz Saray Tarihi. Başkan gibi farklı başkanlar geleneğe kendi dönüşlerini yaptılar Benjamin Harrison 1889 kutlamalarında veya Başkan’da ilk kez müzik çalınan Ronald Reagan ve First Lady Nancy Reagan üzerlerinde ünlü imzaları olan tahta yumurtaları saklayan. 2020’den önce, Yumurtalı Rulo hava nedeniyle birkaç kez iptal edildi.

Daha yakın yıllarda, yumurta ruloları, İlk Ailelerin Paskalya’yı tonlarca sevimli çocuk ve aileleriyle kutladığını gördü. Başkan sırasında Barack Obama’nın İki dönem boyunca, First Lady ile katıldığı sırada, Beyaz Saray’ın bahçesinde yumurtalarını yuvarlayan gençleri tezahürat yaparken görülebilirdi. Michelle obama ve kızları Malia ve Saşa. Başkan Donald Trump yanında Paskalya Tavşanı ile başkanlık mührünün arkasından bir konuşma yaparak geleneğe katıldı. Ayrıca çocukları yumurta rulosuna başlatmak için ıslık çaldığı da görülebilir.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/jill-joe-biden-white-house-easter-egg-roll-2022/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir