Jill Duggar Doğum Yapıyor ve Derick Dillard ile 3 Numaralı Bebeği Karşılıyor – Hollywood Life


jill duggar


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TLC

Sonunda burada! Güvenmek yıldız Jill Duggar Üçüncü çocuğunu, “yıkıcı” olarak adlandırdığı bir düşükten sağ çıktıktan sonra, Frederick adında bir erkek bebek karşıladı. İkili, Şubat ayında aile web sitesinde bir blog yazısında hamileliklerini sevinçle duyurdular ve çocuklarını kaybettiklerinden beri “Tanrı’nın isteği olsaydı, bize başka bir bebekle kutsasın diye dua ettiklerini” paylaştılar. Açıkçası, nimetler maça geldi!

jill duggar
Jill Duggar, çiftin düşük yapmasından sonra üçüncü çocuğunu kocası Derick Dillard ile karşıladı. (TLC)

Jill ve Derick, en yeni eklemelerini, aile blogu 11 Temmuz’da “’Freddy’ Frederick Michael Dillard burada!” çift, küçüklerinin sevimli bir fotoğrafının yanına yazdı. “Frederick Temmuz’da daha sonra gelecekti ama biraz erken gelmek istediğine karar verdi (ağabey Samuel’in doğum gününden bir gün önce!), bu yüzden planladığımız sezaryenimizi biraz önce planladık.”

Ayrıca yeni doğan bebeklerinin takma adının anlamı hakkında fikir verdiler. “Frederick adının da bizim için özel bir anlamı var, çünkü bu, ‘Fre-derick’ yapmak için önüne ‘Fre’ eklenen Derick’in adı. Benzer şekilde, Derick’in adı, merhum babasının adının, ailesinin Rick’in önüne ‘de’ ekleyerek yarattığı bir varyasyondur, ‘de’-‘rick’, kelimenin tam anlamıyla Rick’in oğlu (de) anlamına gelir. “diye açıkladılar. “Frederick adına karar vermekten ve Derick’in adının başına ‘Fre’ ekleyerek hem Derick’in hem de babasının adını birleştirmekten heyecan duyduk.”

Gururlu ebeveynler, küçük çocuklarının cinsiyetini Mart ayında açıkladılar ve poz vermek oğulları için heyecanı daha da paylaşmak için üzerinde “bebek” yazan bir dizi sevimli mavi balonla. Jill ve Derick zaten iki çocuğu paylaşıyor, Samuel Scott Dillard ve İsrail David Dillard.

Hayran kitleleriyle olabildiğince açık olmak, doğal olarak, tekrar beklediklerini açıkladıkları aynı gönderide düşükle ilgili deneyimlerini de açan Jill ve Derick’e doğal olarak geliyor. Jill’in düşük yaptığını öğrendikten sonra paylaştıkları kalp kırıklığını açıklayan Jill, ilk hamilelik haberini öğrendiğinde iki oğlunun yüzündeki “heyecanı” hatırlamanın acısını anlattı. İçinde İletiJill ve Derick, “Bebeğin cinsiyetini söylemek için çok erken olsa da, bebeğimizin önemini ve her zaman hatırlayacağımız hayatı kapsadığını düşündüğümüz bir isim seçtik: River Bliss Dillard.”

Hamileliği boyunca Jill, anneliğin ona getirdiği heyecan verici yeni şeyler konusunda da açık sözlüydü, özellikle de doğumdan sonra. 21 Çocuk ve Sayma. Ailesinin inançları nedeniyle yıllarca sadece etek ve elbise giydikten sonra Jill, eğlenceli bir ayna selfie’sinde sallanan hamile kotlarının keyfini çıkardı ve aynı zamanda, bölgelerine çarpan bir kasırga sırasında kendisinin ve ailesinin güvende kaldığı takipçilerine güven verdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/jill-duggar-baby-born/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir