Jill Duggar Doğum Yapıyor, Bebeği Karşılıyor. Derick Dillard ile No 3


Jill Duggar artık resmen üç çocuk annesi!

11 Temmuz’da, Güvenmek yıldız ona ifşa oldu Blog o ve kocası derick dillard üçüncü erkek bebeklerini karşıladılar, Frederick “Freddy” Michael Dillard7 Temmuz’da.

Aile, Frederick’in adının arkasındaki önemi kaydetti ve “‘Fre-derick’ yapmak için öne eklenen ‘Fre’ ile Derick’in adı olduğu için bizim için özel bir anlamı olduğunu” paylaştı.

“Benzer şekilde, Derick’in adı, merhum babasının adının, ailesinin Rick’in önüne ‘de’ ekleyerek yarattığı bir varyasyondur, ‘de’-‘rick’, kelimenin tam anlamıyla ‘of’ (de) anlamına gelir. Rick,” diye ekledi aile. “Frederick adına karar vermekten ve Derick’in adının başına ‘Fre’ ekleyerek hem Derick’in hem de babasının adını birleştirmekten heyecan duyduk.”

Jill ve Derick—ayrıca ebeveynlerden oğula İsrail7 ve oğlu samuel5—Frederick’in “biraz erken gelmek istediğini (ağabey Samuel’in doğum gününden bir gün önce!)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337619/jill-duggar-gives-birth-welcomes-baby-no-3-with-derick-dillard?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir