Jessie James Decker’ın Kot Şortları Performance On Tour’da – Fotoğraflar – Hollywood Life


Jessie James Decker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Amy Harris/Shutterstock

Jessie James Decker The Woman I’ve Become turnesine resmen başladı ve şarkıcı Detroit’teki ilk gecesinde kot kıyafeti üzerine seksi bir kot giydiğinde harika görünüyordu. 34 yaşındaki country şarkıcısı, yüksek belli, hafif yıkamalı, dar ve paçaları yıpranmış bir kot şort giydi.

Şortunun içine giren Jessie, bol göğüs dekoltesini ortaya çıkaran dar, beyaz, dökümlü bir kolsuz bluz ve üstüne de kısa bir kot ceket giymişti. Görünümünü diz hizasında gümüş, göz kamaştırıcı topuklu kovboy çizmeleri, kristal bir kemer ve pırlanta halka küpelerle süsledi.

Jessie’nin kocası, Eric Deckerkonserden bir video yayınladı ve “The Woman I’ve Become turnesine cehennem gibi bir başlangıç!!”

Jessie son zamanlarda çok popülerdi ve daha geçen gün, 11 Nisan’da Nashville Belediye Oditoryumu’nda düzenlenen 2022 CMT Müzik Ödülleri’ne kesikleri olan dar, çıplak bir Alex Perry mini elbisesiyle katıldı.

Jessie, göğsünde geniş bir dekolteyi ortaya çıkaran büyük bir dekoltesi olan uzun kollu bir mini içinde muhteşem figürünü gösterirken, altındaki başka bir kesik, ince belini ortaya çıkardı. Süper minik frakını bir çift şeffaf, sivri burunlu pompa ve elmas küpelerle donattı.

Jessie’nin tonlu bacakları bu kıyafetle gösterinin yıldızıydı ve bronzlaşmış ve ışıltılı görünüyordu. Cazibesine gelince, balını öne çıkarmış ve ortasından kumsal dalgaları halinde ayırmıştı.

Bu arada, o gecenin ilerleyen saatlerinde Jessie, minicik bir üst, yüksek belli dar pantolon ve kısa deri ceket içeren siyah deri bir kıyafet giydiğinde “Should Have Known Better” adlı şarkısını seslendirmek için RAM Trucks Side Stage’e gitti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/jessie-james-decker-denim-shorts-performance-tour-photos/

Yorum yapın