Jessie James Decker ve Eric Decker Buharlı Fotoğraf Çekimi İçin Soyundu


Işıkları kısmaya gerek yok: Jessie James Decker ve Eric Decker PDA’da sorun yok.

Country müzik şarkıcısı ve NFL yıldızı, aşklarını ve kaya gibi sert vücutlarını E’de göstermekten çekinmediler! News’in, Jessie’s Kittenish Basics Koleksiyonu için yaptıkları buharlı fotoğraf çekimlerine özel bakışı. 12 Ocak’ta piyasaya sürülen yeni seriden siyah iç çamaşırı ve çoraplarla kaplı Kittenish.com ve dört Kittenish perakende mağazasında, karı-koca kameraya poz verirken ellerini birbirlerinden uzak tutamadı.

Jessie, E’ye “Birlikte fotoğraf çekimi yapmanın en iyi yanı, birlikte zaman geçirebilmemiz, eğlenebilmemiz, oyun oynayabilmemiz ve bu her zaman doğal hissettiriyor,” dedi! Haberler. “O kadar uzun süredir evliyiz ve birlikteyiz ki doğal bir kimya var.”

Aslında, moda kralı, çekim sırasında bir noktada kendisinin ve Eric’in “çok ileri gittikleri” konusunda şaka yaptı ve “dışarı çıkarlarsa utanacaklarına” dair birkaç arsız fotoğrafa yol açtı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361161/jessie-james-decker-and-eric-decker-strip-down-for-steamy-photo-shoot?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir