Jessie James Decker, Mom-Shamers’ı Görmezden Gelmekte Nasıl Ustalaştığını Açıklıyor


Jessie James Decker konu ailesine gelince ortalığı karıştırmıyor.

“Daha İyisini Bilmeliydim” şarkıcısı kısa süre önce, özellikle sosyal medya yorumları ona yönelikse ve çevrimiçi eleştirmenlerle nasıl başa çıktığına dair içgörü paylaştı. Eric Deckerüç çocuğu-Vivianne8, Eric Jr.7 ve Forrest4.

Jessie, E’ye özel olarak “Çocuklarımla gurur duyuyorum ve bir tepki gördüğümde her zaman biraz şok oluyorum” dedi! Heluva Good ile ortaklığını tanıtırken haberler! düşüşler. “İzleyen çok gözüm olduğunun farkındayım ama bunun, paylaşmak istediklerimi etkilemesine izin vermiyorum.”

Kendi ifadesiyle, “Hayatımı yaşayacağım ve dışarıdaki gürültünün beni almasına izin vermeyeceğim.”

İki ay önce insanlar karın kaslarını sorguladıktan sonra çocuklarını hararetle savunan 34 yaşındaki çocuk, çocuklarını olumsuzluktan korumakla onları dünyadan saklamak arasında ince bir çizgi olduğunu da belirtti.

Sosyal medya varlığı hakkında “Utandırıcılar olacak ama aynı zamanda bir topluluk duygusu da var” dedi. “Topluluğu kucakla, nefreti engelle ve sadece kendi içgüdülerini takip et.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362416/jessie-james-decker-reveals-how-she-s-mastered-the-art-of-ignoring-mom-shamers?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir